Šiaulių miesto atvirų jaunių pirmenybių "Siauliai Open" rezultatai

2016-10-24

Savaitgalį vyko Šiaulių miesto atviros jaunių 14 metų ir jaunesnių pirmenybės "Siauliai Open" . Merginų vienetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Arina Timofeeva; II vieta - Uma Bakaitytė; III vieta - Gabrielė Česonytė; Vaikinų vienetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Matas Bružas; II vieta - Pijus Vaitiekūnas; III vieta - Edas Butvillas;   Turnyro lentelės

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių teniso varžybų rezultatai

2016-10-17

Spalio 14-16 dienomis Šiauliuose įvyko 2016 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos. Turnyre dėl nugalėtojo titulo varžėsi miestų, rajonų savivaldybių nominuotos teniso komandos. Komandą sudarė dvi merginos ir du vaikinai (gimę 2003–2005 m.).   Nugalėtojais tapo Kauno miesto pirmoji komanda - Smiltė Bakytė, Uma Bakaitytė, Nojus Poška, Osvaldas Borkertas ir komandos kapit. Rima Bakienė.   Antrą vietą iškovojo Vilniaus miesto pirmoji komanda – Nikita Petrusenko, Joris Dusevičius, Meda Reimonytė, Patricija Paukštytė , komandos kapit. Henrikas Gatovskis.   Trečia vieta atiteko Šiaulių miesto komandai – Emilija Tverijonaitė, Junita Kalnikaitė, Dominykas Stonkus, Nojus Rimkevičius, komandos kapit. Rita Romencovienė. Iš viso turnyre dalvyavo dešimt komandų - Vilniaus m. I-oji, Vilniaus m. II-oji, Kauno m. I-oji, Kauno m. II-oji, Klaipėdos m., Š

Tradicinė šeimų šventė - Teniso diena!

2016-10-10

Šeštadienį Šiaulių teniso mokykloje vyko tradicinė mokyklos šventė "Teniso diena". Kaip ir kasmet buvo organizuojamos "Mini teniso" dvejetų varžybos. Poros paskirstytos į tris grupes - "Šeimų raudonojo korto grupė", "Šeimų violetinio korto grupė" ir "Sportinė grupė". Nugalėtojomis "raudonojo korto" grupėje tapo Beatričė Balsytė ir Gerda Lukjančukaitė "Violetinio korto grupėje" pirmą vietą iškovojo Mindaugas ir Deividas Januliai. "Sportinėje" grupėje laimėjo Augustas Onaitis ir Emilija Tverijonaitė. Taip pat vyko vaikų estafetės, kuriose visi mažieji sportininkai tapo laimėtojais! Šventės metu buvo vykdomos teniso pamokėlės pradedantiesiems ir nemokama loterija, kurioje visi bilietai buvo laimingi! Po šventės, renginio dalyviams visą dieną buvo galima nemokamai žaisti tenisą. Iš viso Teniso dienos šven