Matas Bružas dviejų tarptautinių turnyrų vicečempionas

2016-08-16

"Young Champions Cup" tarptautiniame turnyre Belgijoje mokyklos auklėtinis Matas Bružas poroje su kipriečiu Antreas Djakouris dvejetų pusfinalyje 6-4 6-3 laimėjo prieš belgų porą Alexander Gilisen ir Noah Martens. Šiauliečio dvejetas laimi II vietą, finale 6-2 6-3 pralaimėję indo Dev Javia ir moldovo Ilya Snitari dvejetui. Po sėkmingo dvejetų turnyro Belgijoje, tarptautiniame turnyre Vokietijoje "Bavarian Junior Open powered by Head"  Matas Bružas vienetų finale 6-1 6-2 nusileidęs čekui Daniel Siniakov užima II vietą. Daugiau informacijos apie "Young Champions Cup" turnyrą. Daugiau informacijos apie "Bavarian Junior Open powered by Head" turnyrą.

Turnyre Estijoje Matas Vasiliauskas dalinasi 3/4 vietas

2016-08-16

Estijoje vykusiame "Airok Viljandi Open U16" tarptautiniame turnyre, mokyklos auklėtinis Matas Vasiliauskas vienetų pusfinalyje 6-1 6-3 nusileido latviui Daniel Linkuns-Morozovs ir su baltarusiu Aliaksandr Sasnouski dalinasi 3/4 vietas. Dvejetų turnyre Matas Vasiliauskas poroje su tautiečiu Justu Trainausku pusfinalyje 2-67-6(3)10-7 pralaimėjo ruso Egor Agafonov ir latvio Daniel Linkuns-Morozovs dvejetui ir dalinaasi 3/4 vietas su estų pora. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Iveta Daujotaitė tarptautinio turnyro Vilniuje nugalėtoja

2016-07-11

Liepos 4-10 d. Vilniuje įvyko Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir 16 m. turnyras “Vilnius Tennis Academy Cup”. Šešiolikmečių merginų vienetų varžybose, nei vieno seto nepralaimėjusi varžovėms, nugalėtoja tapo mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė (TE 71 reit.). Finale Iveta 7-5 7-5 nugalėjo Ksenia Brich (TE  257 reit.). Dvejetų varžybose šiaulietė poroje su ruse Sofija Plotnikova pasiekė finalą kuriame 2-6 2-6 nusileido baltarusių Ksenia ir Sofi Brich porai. Vaikinų tarpe geriausiai iš mokyklos auklėtinių sekėsi Matui Bružui (TE 246 reit.). Sportininkas šešiolikmečių vienetų varžybose pasiekė pusfinalį kuriame 2-6 2-6 nusileido turnyro nugalėtojui, baltarusiui Artsiom Brazdin (TE 44 reit.). Visus rezultatus galima rasti Europos teniso asociacijos tinklalapyje.