"Mayor's Cup" U18 turnyro rezultatai

2014-09-05

Šiaulių teniso mokykloje vykusiame Tarptautinės teniso federacijos jaunių 18 m. ir jaun. "Siauliai Mayor's Cup" vaikinų vienetų varžybų nugalėtoju tapo mokyklos auklėtinis Mantas Bugailiškis. Šiaulietis finale 6-7(2) 6-3 6-3 įveikė amerikietį Daniel Soyrer. Vaikinų dvejetų turnyrą laimėjo mokyklos auklėtinis Almantas Oželis ir Mantas Gricius (Klaipėdos teniso akademija). Sportininkai 4-6 6-1 [11-9] nugalėjo rusų dvejetą - Daniel Bulin ir Renat Sahabutdinov. Merginų vienetų turnyrą laimėjo rusė Anastasia Veselova 7-5 4-6 6-3 įveikus latvę Daniela Vismane. Merginų dvejetų turnyro nugalėtojomis tapo Alicja Sierzputowska ir Dorota Szczygielska. Lenkių dvejetas 6-0 6-1 nugalėjo rusių porą - Anastasia Veselova ir Yana Berdennikova. Turnyro lentelės

Tomas Vaišė laimėjo dvejetų turnyro varžybas

2014-09-05

Lenkijoje vykusiame Europos teniso asociacijos 16 m. ir jaun. pirmos kategorijos turnyre "BOHDAN TOMASZEWSKI CUP 2014", dvejetų turnyro finale mokyklos auklėtinis Tomas Vaišė poroje su ukrainiečiu Vladyslav Lobak 6-0 6-2 įveikė lenkų, Tomasz Dudek ir Daniel Michalski, dvejetą ir tapo nugalėtojais. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje