Gvidas Motuzas “Toyota Cup U16” nugalėtojas

2014-06-14

Šiauliuose vykusiame "Toyota Cup16U" turnyre vaikinų vienetų finale mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas (TE 102 reit.) 5-7 6-4 6-4 nugalėjo Emilį Rusakevičių (TE 133 reit.). Merginų vienetų finale Paulina Bakaitė (TE 129 reit.) 4-6 3-6 nusileido rusei Elizaveta Volotko (TE 77 reit.). Merginų dvejetų varžybų finale vilnietės Paulina Bakaitė (TE 129 reit.) ir Gerda Zykutė (TE 285 reit.) 6-0 3-6 10/7 įveikė mokyklos auklėtinės Ievos Čeilutkaitės (TE 680 reit.) ir Auksės Mačiulaitytės (TE 199 reit.) porą. Vaikinų dvejetų varžybų finale Gvidas Motuzas (TE 102 reit.) poroje su estu Henri Nael (TE 257 reit.) 6-2 6-3 laimėjo prieš baltarusio Aliaksandr Liaonenka (TE 93 reit.) ir ukrainiečio Anatolii Rainin (TE 58 reit.) porą. Ateinančią savaitę dauguma Lietuvos geriausių jaunųjų tenisininkų dalyvauja 12 m.,14 m.,16 m.,18 m. TE/ITF turnyruose "Ryga Open". Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Gvidas Motuzas finale

2014-06-13

"Toyota Cup U16" turnyro vienetų pusfinalyje Gvidas Motuzas 7-5 6-2 nugalėjo ukrainietį Anatolii Rainin. Finale mokyklos auklėtinis susitiks su Lietuvos sportininku Emiliu Rusakevičiumi. Vaikinų dvejetų turnyro pusfinalyje Gvidas Motuzas su estu Henri Nael 6-1 6-3 įveikė ruso Egor Bizenko ir lietuvio Henrik Traskin dvejetą. Finale mokyklos auklėtinio pora žais prieš baltarusą Aliaksandr Liaonenka ir ukrainietį Anatolii Rainin, kurie pusfinalyje 6-4 6-2 laimėjo prieš mokyklos auklėtinius Domantą Šakinį ir Augustą Onaitį. Merginų dvejetų pusfinalyje Iveta Daujotaiitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-4 6-3 pralošė prieš lietuvių porą Pauliną Bakaitę ir Gerdą Zykutę, kurios finale susitiks su mokyklos auklėtinės Ieva Čeilutkaite ir Aukse Mačiulaityte, kurios 2-6 7-5 10-7 pusfinalyje nugalėjo baltarusių Ekaterinos Grib ir Katyarinos Paulenka dvejetą. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Gvidas Motuzas "Toyota Cup U16" vienetų pusfinalyje

2014-06-12

Šiauliuose vykstančiame turnyre "Toyota Cup U16" vaikinų vienetuose Gvidas Motuzas 6-0 6-3 nugalėjo baltarusą Atrsiom Bardzin ir pateko į pusfinalį, kur susitiks su baltarusu Anatolii Rainin. Vaikinų dvejetų turnyre Gvidas Motuzas poroje su estu Henri Nael 6-3 1-6 11-9 laimėjo prieš baltarusus Artsiom Ausiyevich/ Bohdan Baranov. Pusfinalyje mokyklos auklėtinio dvejetas žais su ruso Egor Bizhenko ir lietuvio Henrik Traskin pora. Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis 6-3 6-4 nugalėjo baltarusus Artsiom Cherkasau ir Artsiom Bardzin. Pusfinalyje mokyklos auklėtiniai susitiks su baltarusu Aleksandr Liaonenka ir ukrainiečiu Anatolii Rainin. Merginų vienetų turnyre Iveta Daujotaitė 6-3 6-4 pralošė baltarusei Katyarina Paulenka. Dvejetų turnyre Iveta Daujotaitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-2 6-4 laimėjo prieš lietuvių porą Gabiją Buenanjo ir Gerdą Lukjančukaitę. Pusfinalyje Iveta Daujotaitė/ Aleksandra Efremova susitiks su lietuvėmis P