"III SEB Tallink Junior Open" turnyrą mokyklos auklėtiniai pradėjo sėkmingai

2014-06-03

Estijoje vykstančiame "III SEB Tallink Junior Open" turnyre 12U ir 16U sėkmingai startavo mokyklos auklėtiniai: Evelina Vitkevičiūtė 6-3 6-3 laimėjo pirmą ratą prieš estę Viktoria Kleer Kliimand, antrame rate Evelina Vitkevičiūtė žais prieš kiprietę Themoula Socratous. Otilija Norkutė pirmame rate 7-5 6-1 nusileido estei Gerdai Reinaru. Matas Bružas 7-6(3) 6-4 pirmą ratą laimėjo prieš estą Hugo Kristianson, antrame rate Matas Bružas susitiks su albanu Henri Llapa. 16U turnyre Augustas Onaitis 6-1 6-2 nugalėjo prancūzą Auguste Weber ir pateko į antrą ratą, kur susitiks su estu Martin Valdo Randpere. Domantas Šakinis 6-0 6-0 nugalėjo estą Argo Aasjoe, antrame rate Domantas Šakinis žais prieš rusą Stepan Beresnev. Gvidas Motuzas 6-2 7-5 laimėjo prieš estą Henri Nael, antrame rate žais prieš estą Daniil Glinka. Ieva Čeilutkaitė 7-6(5) 6-4 nugalėjo estę Maria Pliznik, antrame rate Ieva Čeilutkaitė susitiks su l

"SEB Tallink Junior Open" turnyro rezultatai

2014-06-02

Estijoje vykusiame "SEB Tallink Junior Open"  14U turnyre Iveta Daujotaitė (TE 529 reit.) pusfinalyje 6-3 6-3 nugalėjo suomę Nicola Ussher (TE 664 reit.).   Mokyklos auklėtinė vienintelė iš Lietuvos tenisininkų pateko į turnyro finalą. Tačiau finale trylikametė Iveta Daujotaitė 6-3 6-2 nusileido rusei Ekaterinai Shalimovai (TE 473 reit. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Startavo treniruočių stovykla "Pradėkime žaisti tenisą"

2014-06-02

Šiandien (06 02) startavo  nemokama treniruočių stovykla vaikams nuo 5 iki 10 metų amžiaus. Kviečiami vaikai du kartus savaitėje - pirmadienį, trečiadienį - 18:30-19:30 val. lankyti praktines ir teorines pamokas. Stovykla tęsis iki birželio 13 dienos. Stovyklos tikslas- supažindinti vaikus su tenisu, ieškoti šiai sporto šakai imlių vaikų.