Estijos "Airok Viljandi Open" turnyro rezultatai

2014-05-20

Mokyklos auklėtiniai Edvinas Grigaitis, Matas Bružas, Evelina Vitkevičiūtė, Otilija Norkutė dalyvauja Estijoje vykstančiame "Airok Viljandi Open" turnyre. Berniukų vienetų turnyro pirmajame rate Edvinas Grigaitis 6-4 6-3 nugalėjo estą Mark Lajal, antrajame rate Edvinas Grigaitis žais prieš suomį Oliver Saarinen. Matas Bružas 6-0 6-0 įveikė estą Markus Michelis ir pateko į antąjį ratą, ten  žais prieš estą Christo Grinberg. Mergaičių vienetų turnyre į antrąjį ratą pateko Evelina Vitkevičiūtė 6-2 4-6 6-2 nugalėjusi estę Poliną Ramenskaja. Antrajame rate Evelina Vitkevičiūtė žais prieš baltarusę Viktoryia Zhadzinskaya. Otilija Norkutė į antrąjį ratą nepateko. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Lietuvos tenisininkių pergalės Italijoje

2014-05-20

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (ITF 88) iškovojo puikią pergalę pirmame Milane (Italija) vykstančio ITF jaunių A kategorijos turnyro “Trofeo Bonfiglio” rate. Šiandien lietuvė 2:6 6:3 6:4 įveikė perpektyviusią Latvijos tenisininkę Jeleną Ostapenko (ITF 42). Šešiolikmetė J. Ostapenko šių metų balandžio mėnesį laimėjo tris ITF moterų turnyrus ir šiuo metu užimą 505-ą WTA reitingo vietą. Pirmą “Trofeo Bonfiglio” merginų vienetų turnyro ratą sėkmingai įveikė ir Akvilė Paražinskaitė (ITF 38). “Balžekas Tennis School” sportininkė pirmame varžybų rate 6:2 7:6(5) įveikė penkiolikmetę rusę Liudmilą Samsonovą (ITF 456). ### Daugiau informacijos: Tomas Ganusauskas +370 655 70727 tomas@pinkpong.lt

Mokyklos auklėtiniai ketvirtfinalyje

2014-05-20

"Airok Viljandi Open" Estijoje vykstančiame turnyre Edvinas Grigaitis 6-1 6-4 įveikė suomį Oliver Saarinen ir pateko į ketvirtfinalį. Taip pat ketvirtfinalyje žais Matas Bružas, kuris 6-3 6-0 nugalėjo estą Christo Grinberg. Abu mokyklos auklėtiniai susikaus tarpusavyje dėl patekimo į pusfinalį. Dvejetų turnyre lietuvių pora žais prieš estų dvejetą - Enrico Nurme ir Seth Tiigimae. Mergaičių dvejetas- Otilija Norkutė ir Evelina Vitkevičiūtė susitiks su baltarusėmis Hanna Vinahradava ir Viktoryia Zhadzinskaya. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.