Kviečiame registruotis į ITF seminarą

2013-02-25

Kovo 9 d., 14 val. Šiauliuose organizuojamas seminaras "Red, Orange, Green court - development of young tennis players for high international level". Raudono, oranžinio ir žalio korto vaikų teniso treniravimo ypatumai, siekiant aukščiausių rezultatų.   Seminarą ves Tarptautinės teniso federacijos (ITF) plėtros atstovas Hrvoje Zmajic kartu su ITF/Tennis Europe ekspertu Nicolu Kelaidžiu. Seminaras nemokamas, seminaro trukmė 2-3 valandos.   Kviečiame trenerius dalyvauti ir registruotis el.paštu: info@tennis.lt

Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. turnyro „Toyota Cup 2013“ rezultatai

2013-02-23

Vasario 15-23 dienomis įvyko Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyras „Toyota Cup 2013“. Finaliniuose mačuose varžėsi Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos tenisininkai. Vaikinų grupės vienetų finale latvis Arturs Lazdins (TE 52 reit.) 6-1 6-3 įveikė lenką Przemyslaw Michocki (TE 140 reit.). Merginų grupės vienetų finale baltarusė Aryna Sabalenka (TE 365 reit.) 6-2 7-6(3) įveikė tautietę Zlata Falei (TE 216 reit.). Vaikinų dvejetų finale latvių pora Arturs Lazdins (TE 52 reit.) ir Gustavs Lukstins (TE 362 reit.) 3-6 6-4 11-9 įveikė lenkų porą Maksymilian Raupuk (TE 600 reit.) ir Piotr Smietana (362 reit.). Merginų dvejetų finale Rusijos tenisninkių pora Anna Kalinskaya (TE 18 reit.) ir Valeriya Zeleva (TE 69 reit.) 6-3 3-6 10-3 nugalėjo baltaruses Diana Dehterevich (TE 167 reit.) ir Vera Lapko (TE 110 reit.).   Rezultatus galima rasti Europos teniso asociacijos tinklalapyje.    Rytoj (vasari

Šiauliuose - Šešiolikmečių tenisininkų kovos

2013-02-19

154 šešiolikmečiai ir jaunesni tenisininkai stoja į kovą dėl Šiauliuose prasidėjusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) turnyro “Toyota Cup” nugalėtojų titulo. Pagrindinėse varžybose žaidžia 5 Lietuvos tenisininkai ir 7 tenisininkės. Sėkmingai pirmą varžybų ratą įveikė Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis ir antra šio turnyro raketė Lukas Žvikas. 61-ą Tennis Europe reitingo vietą užimantis lietuvis varžybų debiute 6:2 6:1 įveikė ukrainietį Vitalijų Stadnyką. “Manau, kad Lukas yra pajėgus kautis dėl pačių aukščiausių vietų šiame turnyre. Juolab, kad pasitikėjimo savo jėgomis jam turėjo pridėti ir dalyvavimas atrankiniame turnyre dėl patekimo į Lietuvos Daviso taurės rinktinę”, - teigia L. Žviko treneris Šarūnas Kulnys. Kiti Lietuvos tenisininkai - Domantas Šakinis, Emilis Rusakevičius, Tomas Vaišė ir Aleks Gamzin - vaikinų vienetų varžybų pirmo rato susitikimus žais šiandien.