Kviestinis turnyras “Šiaulių teniso mokyklos taurei laimėti“

2012-12-27

Gruodžio 26-27 dienomis įvyko kviestinis turnyras „Šiaulių teniso mokyklos taurei laimėti“. Vienetų turnyro prizines vietas užėmė Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai: turnyro finale Mantas Bugailiškis 7/5 6/1 nugalėjo Kasparą Žemaitėlį. Susitikime dėl trečios vietos Julius Tverijonas 7/6 (5) 6/4 įveikė Simą Malakauską. Dvejetų turnyro nugalėtojais tapo Dovydo Šakinio ir Juliaus Tverijono pora, antrą vietą užėmė Skirmanto Mačinsko ir Simo Malakausko pora. Trečią vietą iškovojo Mantas Bugailiškis ir Kasparas Žemaitėlis.   Vienetų turnyro lentelė Dvejetų turnyro lentelė

Kalėdinis vaikų teniso turnyras

2012-12-27

Gruodžio 21-22 dienomis įvyko Kalėdinis vaikų 7 m. ir 9 m. turnyras.   Vaikų 7 m. berniukų grupės nugalėtojai: 1 v. – Ignas Balčiūnas, 2 v. – Titas Tarutis, 3 v. – Karolis Kudžma.   Vaikų 7 m. mergaičių grupės nugalėtojos: 1 v. – Dorotėja Vilčiauskaitė, 2 v. – Meda Kocytė, 3 v. – Ema Rimkevičiūtė.   Vaikų 9 m. berniukų grupės nugalėtojai: 1 v. – Osvaldas Borkertas, 2 v. – Vilius Gaubas, 3 v. – Faustas Kuliušas.   Vaikų 9 m. mergaičių grupės nugalėtojos: 1 v. – Klaudija Bubelytė, 2 v. – Emilija Tverijonaitė, 3 v. – Patricija Paukštytė.   Pasibaigus varžyboms vaikus aplankė ir apdovonojo Kalėdų senelis. Turnyro rezultatai.

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!