Justina Mikuslkytė debiutą rinktinėje pradėjo pergale

2012-04-17

Lietuvos moterų teniso rinktinė Kaire pergale 3:0 prieš namibietes pradėjo Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos trečiosios grupės varžybas. Pirmadienį Kaire (Egiptas) startavusias Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybas Lietuvos moterų teniso rinktinė pradėjo nesunkia pergale. Per tris susitikimus pralaimėjusios tik keturis geimus lietuvės 3:0 iveikė Namibijos komandą. Pirmame dienos susitikime antroji Lietuvos komandos raketė Joana Eidukonytė 6:1, 6:0 nugalėjo Namibijos tenisininkę Carita Moolman. Vėliau Lina Stančiūtė tokiu pat rezultatu - 6:1, 6:0 - sutriuškino Lesedi Jacobs. Dvejetų susitikime L. Stančiūtės ir Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Justinos Mikulskytes pora 6:2 6:0 iveikė Lesedi Jacobs ir Kerstin Gressman duetą. Lietuvos rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė teigė, kad pirmos dienos rezultatai ne visai tiksliai atspindi įvykius kortuose: „Pavyzdžiui, Joanos mačas buvo gerokai sudeting

Klaudijos Bubelytės “Hat trick” ITF turnyruose!

0000-00-00

Puikią sportininę formą ir toliau demonstruoja Šiaulių teniso akademijos auklėtinė Klaudija Bubelytė (tren. Šarūnas Kulnys). Trečias iš eilės laimėtas tarptautinės teniso federacijos turnyras. Pireš dvi savaites laimėtas turnyras Rygoje, praeitą savaitę Ventspilyje, o šią savaitę ir Taline. Tai jau ketvirtasis iš eilės Klaudijos ITF turnyras. Keturių savaičių varžybiniame ITF turnyrų maratone Klaudija sužaidė net 19 vienetų susitikimų, iš kurių pralaimėjo tik vieną, o dvejetų - 14 susitikimų, iš kurių net 11 laimėjo!  Taline Klaudija įveikė šias varžoves: A. A. Kivi (EST) pirmame rate 6/3 6/1, antrame rate laukė Ventspilio vienetų turnyro finalininkė A. Grechkina (RUS), Klaudija ją įveikė rezultatu 6/2 6/1, trečiame rate 6/1 6/2 E. Iila (EST), pusfinalyje L. Varul (EST) 6/3 6/2, o finale A. A. Koskel 6/2 6/0. Dvejetuose Klaudija poroje su Estijos tenisininke A. A. Koskel pasiekė finalą, tačiau finale turėjo prip