Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

„Fed Cup“ turnyre - trečia lietuvių pergalė iš eilės

2012-04-19

Lietuvos moterų teniso rinktinei pavyko iškovoti trečią pergalę Kaire (Egiptas) vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose. Joana Eidukonytė 6:4 6:2 įveikė Menną El Nagdy, o Lina Stančiūtė 6:2 6:0 sutriuškino Mai El Kamash. Dvejetų susitikime Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:3 6:1 įveikė egiptietes Magy Aziz ir Morą Eshak. Po trijų turnyro dienų Lietuvos rinktinė dalinasi pirmą-antrą B grupės vietas su Tuniso komanda. A grupėje dėl dviejų kelialapių į turnyro pusfinalį kova vyksta tarp Airijos, Armėnijos ir Maroko komandų. Informacija paimta iš: sportas.info

Plačiau

Lietuvos moterų rinktinė iškovojo antrą pergalę FED cup turnyre

2012-04-18

Kaire vykstančiose Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo dar vieną pergalę. Antrąją turnyro dieną lietuvės rezultatu 3:0 pranoko Moldovos komandą. Joana Eidukonytė 6:2 6:0 sutriuškino 17-metę Aliną Soltanič (721 pasaulio jaunių reitingas), o Lina Stančiūtė 6:2, 6:2 įveikė 23-ejų metų amžiaus Julią Helbet. Dvejetų susitikime Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:0, 6:2 nugalėjo Melisos Martinov (984 pasaulio jaunių reitingas) ir Alisos Soltanię porą. Grupės turnyre Lietuvos komanda dar išmėgins jėgas su Tuniso, Egipto ir Kipro rinktinėmis. Informacija paimta iš: sportas.info

Plačiau

Justina Mikuslkytė debiutą rinktinėje pradėjo pergale

2012-04-17

Lietuvos moterų teniso rinktinė Kaire pergale 3:0 prieš namibietes pradėjo Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos trečiosios grupės varžybas. Pirmadienį Kaire (Egiptas) startavusias Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybas Lietuvos moterų teniso rinktinė pradėjo nesunkia pergale. Per tris susitikimus pralaimėjusios tik keturis geimus lietuvės 3:0 iveikė Namibijos komandą. Pirmame dienos susitikime antroji Lietuvos komandos raketė Joana Eidukonytė 6:1, 6:0 nugalėjo Namibijos tenisininkę Carita Moolman. Vėliau Lina Stančiūtė tokiu pat rezultatu - 6:1, 6:0 - sutriuškino Lesedi Jacobs. Dvejetų susitikime L. Stančiūtės ir Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Justinos Mikulskytes pora 6:2 6:0 iveikė Lesedi Jacobs ir Kerstin Gressman duetą. Lietuvos rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė teigė, kad pirmos dienos rezultatai ne visai tiksliai atspindi įvykius kortuose: „Pavyzdžiui, Joanos mačas buvo gerokai sudeting