Renginių kalendorius

Naujienos

Iveta Daujotaitė laimėjo tarptautinį teniso turnyrą

2015-06-26

Latvijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių teniso turnyre nenugalima buvo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė (tr.  Tomas Kirstukas). Sportininkė vienetų varžybų finale 6-4 6-1 įveikė ukrainietę Dashą Lopatetskaya. Pakeliui į finalą šiaulietė įveikė 4 varžoves: pusfinalyje 6-1 6-2 nugalėta baltarusė Kristina Filichenko, ketvirtfinalyje Iveta  3-67-6(5)6-1 įveikė norvegę Emilie Edle, aštuntfinalyje 6-0 6-1 sutriuškino baltarusę Lizaveta Dzemchanka, pirmajame turnyro rate Iveta 7-54-67-6(3) įveikė ukrainietę Anna Laura Hinka. Iveta Daujotaitė šį sezoną tarptautiniuose turnyruose laimėjo 20 iš 29 sužaistų mačų. Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių reitinge užima 29 vietą. Tokį aukštą tarptautinį reitingą Lietuvos teniso istorijoje yra pasiekę vos keli Lietuvos tenisininkai - Ričardas Berankis, Dovydas Šakinis, Iveta Dapkutė, Lukas Mugevičius, Akvilė Paražin

Plačiau

Iveta Daujotaitė "Venden Cup" teniso turnyro finale

2015-06-25

Latvijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos antros kategorijos jaunių 14 metų ir jaunesnių teniso turnyre "Venden Cup" iš mokyklos auklėtinių geriausiai sekasi Ivetai Daujotaitei (TE 29 reit.). Tenisininkė 6-1 6-2 pusfinalyje nugalėjo baltarusę Kristina Filichenok (TE 163 reit.), finale šiaulietė kovos su ukrainiete Dasha Lopatetskya.Turnyro lentelės Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Startuoja Lietuvos Respublikos visų amžiaus grupių čempionatų turas.

2015-06-25

Birželio 26 d. Šiauliuose dėl šalies čempiono vardo kovas pradės 14-mečiai, Vilniuje 18-mečiai. Numatoma, kad čempioantuose dalyvaus iš viso apie 250 dalyvių iš visos šalies, iš jų apie 30 mokyklos auklėtinių. Lietuvos teniso čempionatų turo tvarkaraštis:   Birželio 26 - 29 d. Šiauliuose įvyks Lietuvos Respublikos jaunių 14 m. ir jaun. čempionatas;      Birželio 26 - 29 d. Vilniuje įvyks Lietuvos Respublikos jaunių 18 m. ir jaun. čempionatas;      Birželio 30- liepos 3 d. Šiauliuose įvyks Lietuvos Respublikos jaunių 12 m. ir jaun. čempionatas;      Birželio 30- liepos 3 d. Lietuvos Respublikos jaunių 16 m. ir jaun. čempionatas;