Jaunučių sporto žaidynių teniso varžybose Šiaulių komanda užėmė 2 vietą

2012-09-18

Rugsėjo 14-16 d. Šiaulių teniso mokykloje įvyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos. Šiaulių miesto pirmoji komandą kurią sudarė mokyklos auklėtiniai – Domantas Šakinis, Augustas Onaitis, Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė iškovojo antrą vietą. Komandos kapitonas - Tomas Kirstukas. Nugalėtojais tapo Vilniaus miesto pirmoji komanda - Paulina Bakaitė, Auksė mačiulaitytė, Martynas Jurkonis ir Lukas Saulis. Trečią vietą iškovojo Kauno pirmoji komanda – Deimantė Chailenko, Jurgita Norinkevičiūtė, Simonas Žukauskas ir Julius Adomavičius. Vyko komandinės varžybos, buvo žaidžiami keturi vienetų susitikimai, esant rezultatui 2:2 žaidžiamas „miks“ dvejetų mačas.   Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės varžybos.

Lietuvos moterų čempionate iškovoti du medaliai!

2012-09-18

Rugsėjo 14-16 d. Šiauliuose įvykusiame Lietuvos moterų čempionate mokyklos auklėtinės Agnė Čepelytė ir Karolina Vitkevičiūtė iškovojo prizines vietas. Agnė Čepelytė tapo čempione. Sportininkė finale 6:3 6:1 įveikė Karoliną Vitkevičiūtę. Trečioji vieta atiteko kaunietei Deimantei Bulatovaitei.   Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos moterų teniso čempionatas.

Lietuvos jaunučių sporto žaidynės ir moterų teniso čempionatas

2012-09-14

Rugsėjo 14-16 d. Šiaulių teniso mokykloje vyksta Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos ir Lietuvos moterų teniso čempionatas. Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės varžybos.   Lietuvos moterų teniso čempionatas.