Lietuvos „Fed Cup“ rinktinė išsikovojo vietą pusfinalyje

2012-04-20

Lietuvos moterų teniso rinktinėm Egipto sostinėje Kaire vykstančiose Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose užsitikrino vietą pusfinalyje. Lietuvės pogrupio varžybose iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės, rezultatu 3-0 įveikta Kipro komanda. Pirmąjį tašką Lietuvos komandai iškovojo Joana Eidukonytė. Sportininkė 6-2 6-4 įveikė Mariją Siopachą. Vėliau pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė 6-3 6-3 nugalėjo kiprietę Joanną-Neną Savvą. Dvejetų susitikime mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė poroje su vilniete Akvilė Paražinskaitė 5-7 6-2 6-1 įveikė Antrios Tsaggaridou ir Savvos J.N. Savvos porą. Dvejetų susitikime pralaimėtas pirmas turnyro setas nesugadino nuotaikos komandos kapitonei Editai Liachovičiūtei. “Žaidimo sąlygos čia labai permainingos. Po vakarykščių smėlio audrų šiandien buvo net ir šiek tiek keista žaisti neįprastai ramioje aplinkoje. Tačiau visi ši

„Fed Cup“ turnyre - trečia lietuvių pergalė iš eilės

2012-04-19

Lietuvos moterų teniso rinktinei pavyko iškovoti trečią pergalę Kaire (Egiptas) vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose. Joana Eidukonytė 6:4 6:2 įveikė Menną El Nagdy, o Lina Stančiūtė 6:2 6:0 sutriuškino Mai El Kamash. Dvejetų susitikime Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:3 6:1 įveikė egiptietes Magy Aziz ir Morą Eshak. Po trijų turnyro dienų Lietuvos rinktinė dalinasi pirmą-antrą B grupės vietas su Tuniso komanda. A grupėje dėl dviejų kelialapių į turnyro pusfinalį kova vyksta tarp Airijos, Armėnijos ir Maroko komandų. Informacija paimta iš: sportas.info

Lietuvos moterų rinktinė iškovojo antrą pergalę FED cup turnyre

2012-04-18

Kaire vykstančiose Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo dar vieną pergalę. Antrąją turnyro dieną lietuvės rezultatu 3:0 pranoko Moldovos komandą. Joana Eidukonytė 6:2 6:0 sutriuškino 17-metę Aliną Soltanič (721 pasaulio jaunių reitingas), o Lina Stančiūtė 6:2, 6:2 įveikė 23-ejų metų amžiaus Julią Helbet. Dvejetų susitikime Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:0, 6:2 nugalėjo Melisos Martinov (984 pasaulio jaunių reitingas) ir Alisos Soltanię porą. Grupės turnyre Lietuvos komanda dar išmėgins jėgas su Tuniso, Egipto ir Kipro rinktinėmis. Informacija paimta iš: sportas.info