Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Lukas Žvikas tarptautinio turnyro nugalėtojas!

2012-08-17

Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. turnyro „Siauliai Tennis School Cup by Toyota“ vaikinų vienetų varžybų finale Lukas Žvikas (137 reit.) 2-6 6-3 6-3 įveikė latvį Mikus Losbergs (175 reit.). Mokyklos auklėtinis Lukas Žvikas dvejetų turnyre poroje su lenku Robert Wrzesinski iškovjo antrą vietą. Sportininkai finale 1-6 6-3 5-10 nusileido australo Justyn Levin ir Adrian Kowalski porai. Merginų vienetų varžybose nugalėtoja tapo rusė Angelika Shapovalova, sportininkė finale įveikė tautietę Poliną Novikovą. Merginų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo baltarusės Julijos Izotovos ir rusės Annos Khalodnaya pora. Antroji vieta atiteko rusei Angelikai Shapovalovai ir Polinai Novikovai.   Informaciją galima rasti TE tinklalapyje.

Plačiau

M.Bugailiškis iškopė į jaunių teniso turnyro Lenkijoje aštuntfinalį

2012-08-16

Lenkijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyre „ITF Poznan 2012“ sėkmingai vienetų varžybas pradėjo Mantas Bugailiškis. Turnyro favoritu laikomas lietuvis šešioliktfinalyje 6/4, 0/6, 6/1 privertė pasiduoti vokietį Philipą Gehrmanną bei aštuntfinalyje žais su korto šeimininku Michalu Nisponu. Antra pagal reitingą M. Bugailiškio ir lenko Damiano Okrutny pora aštuntfinalyje 6/7 (7/9), 6/2, 5/10 pralaimėjo Michalo Dembeko bei Patryko Kroliko porai. Favorite laikyta lietuvė Justina Mikulskytė pralaimėjo vienetų varžybų šešioliktfinalio mačą 3/6, 6/7 (3/7) lenkei Magdalenai Frech. Merginų dvejetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtas pagal skirstymą J. Mikulskytės bei latvės Dartos-Elizabetės Emulinos duetas 2/6, 7/5, 7/10 turėjo pripažinti vokietės Lisos Ponomar ir baltarusės Irinos Šymanovič poros pranašumą.

Plačiau

Iveta Daujotaitė sėkmingai startavo tarptautiniame turnyre Estijoje

2012-08-09

Viljandi (Estija) vykstančiame Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 12 m. ir jaunesnių turnyro mergaičių vienetų pirmajame rate mokyklos sportininkė Iveta Daujotaitė 6/1 6/1 nugalėjo estę Gloria Huban. Antrajame turnyro rate Iveta susitiks su latve Sona Olesova. Daugiau infortmacijos galima rasti TE tinklalapyje.