Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

"Šiaulių teniso akademijos taurė U12" rezultatai !

2024-04-29

Sekmadienį baigėsi 04.25-04.28 dienomis trukęs "Šiaulių teniso akademijos taurė U12" teniso turnyras !!! Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus !!! Turnyro rezultatai: BS 12 1 Kajus Marazas 2 Andrius Karosas 3 Robertas Šakmonas 4 Aronas Gotovskis   GS 12 1 Diana Žilytė-De Oliveira Preda 2 Izabelė Kadžiūtė 3 Ugnė Kozins 4 Luknė Janušauskaitė (ŠTA)   BD 12 1 Kajus Marazas    Robertas Šakmonas 2 Hugas Jurgaitis    Gustas Želvys (ŠTA) 3 Adomas Banys    Justas Radzevičius 4 Ignas Dočkus    Vilius Gudavičius   GD 12 1 Ugnė Kozins    Diana Žilytė-De Oliveira Preda 2 Luknė Janušauskaitė    Izabelė Kadžiūtė 3 Gabrielė Dulinskaitė    Rūta Gudavičiūtė 4 Adelė Alkinaitė    Ana Zakaraitė (ŠTA)

Plačiau

Ana Zakaraitė ir Šarlotė Tamošiūnaitė - turnyro Vilniuje prizininkės !

2024-04-23

Sveikiname Šiaulių teniso akademijos auklėtines puikiai sužaidus Vilniuje vykusiame "Vilniaus teniso akademijos dvejetų taurė U10, U9" turnyre !!! ANA ZAKARAITĖ tapo turnyro nugalėtoja, o ŠARLOTĖ TAMOŠIŪNAITĖ iškovojo II -ąją vietą !!! Šaunuolės !!!

Plačiau

Hubertas Geldutis - varžybų Latvijoje U9 nugalėtojas !

2024-04-22

Šiaulių teniso akademijos auklėtinis HUBERTAS GELDUTIS tapo varžybų, vykusių 04.20-21 d. Latvijoje, Jelgavoje U9 nugalėtoju !!! Sveikiname !!!