Lietuvos moterų čempionate iškovoti du medaliai!

2012-09-18

Rugsėjo 14-16 d. Šiauliuose įvykusiame Lietuvos moterų čempionate mokyklos auklėtinės Agnė Čepelytė ir Karolina Vitkevičiūtė iškovojo prizines vietas. Agnė Čepelytė tapo čempione. Sportininkė finale 6:3 6:1 įveikė Karoliną Vitkevičiūtę. Trečioji vieta atiteko kaunietei Deimantei Bulatovaitei.   Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos moterų teniso čempionatas.

Lietuvos jaunučių sporto žaidynės ir moterų teniso čempionatas

2012-09-14

Rugsėjo 14-16 d. Šiaulių teniso mokykloje vyksta Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos ir Lietuvos moterų teniso čempionatas. Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės varžybos.   Lietuvos moterų teniso čempionatas.

Mantas Bugailiškis ir Justina Mikulskytė baigė pasirodymą Serbijoje

2012-09-13

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai Matas Bugailškis ir Justina Mikulskytė baigė pasirodymą Serbijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antrosios kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyre "14th Serbia Junior Open Novi Sad". Vaikinų dvejetų varžybų ketvirtfinalyje Manto Bugailiškio ir ruso Aleksandro Čepelevo duetas 2-6, 6-3, 2-10 pralaimėjo ketvirtajai porai - britui Alexanderiui Sendegeyai ir švedui Danieliui Windahliui. Aštuntfinalyje Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis M. Bugailiškis poroje su rusu Aleksandru Čepelevu 7-5, 6-3 nugalėjo juodkalniečius Igorį bei Ivaną Saveljičius Vienetų varžybų aštuntfinalyje Lietuvos atstovė Justina Mikulskytė (ITF-222)  6-7 (10-12), 5-7 pralaimėjo serbei Minai Markovič. Dvejetų varžybų aštuntfinalyje J. Mikulskytės bei ukrainietės Jelenos Ploskinos duetas 6-4, 1-6, 6-10 turėjo pripažinti Rumunijos atstovių Irinos Marijos Baros ir Laura Enea prana&sca