Lietuva 1:2 nusileido Tuniso komandai

2012-04-21

Paskutinę Egipto sostinėje Kaire vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) pogrupių varžybų dieną Lietuvos moterų teniso rinktinė nusileido Tuniso komandai. Patyrusios pirmą pralaimėjimą lietuvės liko antroje grupės vietoje ir rytoj lemiamame susitikime dėl patekimo į aukštesnę Federacijos taurės grupę kovos su stipriausia A pogrupio komanda. Pirmame dienos mače mokyklos  auklėtinė Justina Mikulskytė 6:2, 2:6, 6:7(7) nusileido Tuniso tenisininkei Nour Abbes (WTA 1006), O Lina Stančiūtė 1:6, 7:6(5), 0:6 pralaimėjo Ons Jabeur (WTA 651). Dvejetų susitikime tarp Justinos Mikulskytės ir Akvilės Paražinskaitės bei tunisiečių N. Abbes ir Mounos Jebri, Tuniso komanda dėl žaidėjos traumos pasitraukė iš kovos rezultatui esant 2:3. “Mūsų svarbiausias tikslas šiandien buvo leisti pailsėti Joanai Eidukonytei prieš lemiamą rytdienos mačą. Per pirmas varžybų dienas ji gavo nemažą krūvį ir tai jos žaidime jau jautėsi. Todėl pirmą dienos mačą šiandien ža

Lietuvos „Fed Cup“ rinktinė išsikovojo vietą pusfinalyje

2012-04-20

Lietuvos moterų teniso rinktinėm Egipto sostinėje Kaire vykstančiose Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose užsitikrino vietą pusfinalyje. Lietuvės pogrupio varžybose iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės, rezultatu 3-0 įveikta Kipro komanda. Pirmąjį tašką Lietuvos komandai iškovojo Joana Eidukonytė. Sportininkė 6-2 6-4 įveikė Mariją Siopachą. Vėliau pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė 6-3 6-3 nugalėjo kiprietę Joanną-Neną Savvą. Dvejetų susitikime mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė poroje su vilniete Akvilė Paražinskaitė 5-7 6-2 6-1 įveikė Antrios Tsaggaridou ir Savvos J.N. Savvos porą. Dvejetų susitikime pralaimėtas pirmas turnyro setas nesugadino nuotaikos komandos kapitonei Editai Liachovičiūtei. “Žaidimo sąlygos čia labai permainingos. Po vakarykščių smėlio audrų šiandien buvo net ir šiek tiek keista žaisti neįprastai ramioje aplinkoje. Tačiau visi ši

„Fed Cup“ turnyre - trečia lietuvių pergalė iš eilės

2012-04-19

Lietuvos moterų teniso rinktinei pavyko iškovoti trečią pergalę Kaire (Egiptas) vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose. Joana Eidukonytė 6:4 6:2 įveikė Menną El Nagdy, o Lina Stančiūtė 6:2 6:0 sutriuškino Mai El Kamash. Dvejetų susitikime Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:3 6:1 įveikė egiptietes Magy Aziz ir Morą Eshak. Po trijų turnyro dienų Lietuvos rinktinė dalinasi pirmą-antrą B grupės vietas su Tuniso komanda. A grupėje dėl dviejų kelialapių į turnyro pusfinalį kova vyksta tarp Airijos, Armėnijos ir Maroko komandų. Informacija paimta iš: sportas.info