Turnyro "ITF Kramfors Junior Challenge 2015" rezultatai

2015-03-16

Mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė (ITF 409 reit.) ir Gvidas Motuzas (ITF 523 reit.) Švedijoje vykstančiame ketvirtos kategorijos turnyre "ITF Kramfors Junior Challenge 2015", užėmė II vietą. Sportininkai dvejetų finale 6-3 7-5 nusileido suomių porai Patrick KAUKOVALTA (ITF 363 reit.) ir Emil RUUSUVUORI (ITF 278 reit.). Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas pateko į finalą

2015-03-13

Švedijoje vykstančiame ketvirtos kategorijos turnyre "ITF Kramfors Junior Challenge 2015", mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas dvejetų turnyro pusfinalyje nugalėjo švedo Oskar Johnsson ir dano Patrick Kristensen dvejetą, finale lietuvių pora susitinka su suomiais Patrick Kaukoval ir Emil Ruusuvuori. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Justina Mikulskytė Tunise pralaimėjo buvusiai antrojo šimtuko žaidėjai (delfi.lt)

2015-03-12

Ketvirtoji Lietuvos moterų teniso raketė 19-metė Justina Mikulskytė (WTA-1221) baigė savo pasirodymą Tunise vykstančiame ITF serijos „Sportevision ITF Future Winter Tour” turnyre, praneša sportas.lt. Pirmajame vienetų varžybų rate sėkmingai kvalifikacijos barjerą įveikusi lietuvė 3:6, 5:7 neatsilaikė prieš 26-erių metų rumunę Mihaelą Buzarnescu (WTA-867), kuri 2012 m. WTA vienetų reitinge buvo pakilusi net iki 141-os pozicijos. Tai buvo pirmasis šių dviejų žaidėjų tarpusavio susitikimas. Iš dvejetų varžybų lietuvė pasitraukė dar antradienį, kuomet pirmojo rato mače ji kartu su švede Paulina Walcan 1:6, 1:6 neprilygo pirmajai pagal skirstymą turnyro porai - Chanel Simmonds iš Pietų Afrikos Respublikos ir belgei Magali Kempen. http://www.delfi.lt/sportas/tenisas/j-mikulskyte-tunise-pralaimejo-buvusiai-antrojo-simtuko-zaidejai.d?id=67402548#ixzz3UCt0joGd