ITF jaunių turnyre Estijoje pagrindiniame turnyre startavo 5 auklėtiniai

2012-07-10

Liepos 9-13 d. Taline vyksta ketvirtos kategorijos Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyras „11th AOTK TwigaCup“. Pagrindinio turnyro pirmame rate sėkmingai startavo keturi iš penkių mokyklos auklėtinių. Vaikinų vienetų varžybose Mantas Bugailiškis (311 reit.) 6/2 6/3 įveikė estą Kert Kilumets (1800 reit.). Kvalifikacijos varžybas laimėjas Lukas Žvikas (nereit.) pagrindinių varžybų pirmajame rate 1/6 1/6 nusileido italui Marco Brugnerotto (1121 reit.). Merginų varžybose Greta Kerėžaitė (1839 reit.) 6/2 6/0 įveikė baltarusę Ekateriną Gerachtchenko (nereit.). Turnyro favorite laikoma Agnė Čepelytė (355 reit.) įveikė rusę Anną Kholodnayą (nereit.). Karolina VItkevičiūtė (nereit.) 6/1 6/1 nugalėjo Ekateriną Nazarovą (1579 reit.).   Daugiau informacijos ITF tinklalapyje.

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai - turnyruose Estijoje, Suomijoje ir Čekijoje

2012-07-05

Agnė Čepelytė (392) pateko į Suomijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) penktos kategorijos jaunių turnyro „Pajulahti Cup” ketvirtfinalį. Pirmame varžybų rate šiaulietė 6/3 6/0 įveikė Suomijos tenisininkę Anną Hedman, o antrame 6/0 2/6 6/3 nugalėjo rusę Darią Ponomariovą (1460).   Vaikinų turnyre žaidęs Mantas Bugailiškis (315) iš kovo pasitraukė antrame varžybų rate 6/4 6/7(4) 5/7 nusilęs suomiui Panu Virtanenui (716).   Šiaulių teniso mokyklos sportininkė Justina Mikulskytė pradeda kovas Čekijoje vykstančiame ITF trečios kategorijos jaunių turnyre „Ex Pilsen Wilson Cup“. 220-ą vietą pasaulio aštuoniolikmečių reitinge užimanti šiaulietė pirmame turnyro rate susikaus su Austrijos tenisininke Lena Reichel (424).   Penktadienį Estijoje prasidėsiančiame ITF ketvirtos kategorijos jaunių turnyre „AOTK Twiga Cup“ atrankos varžybose startuos Karolina Vit

J. Mikulskytė ir A. Čepelyte pralaimėjo tarptautinio turnyro Ukrainoje pirmajame rate

2012-06-21

Birželio 19-24 d. Lvivo mieste (Ukraina) vyksta Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyras „Ukrzakhid“. Merginų vienetų varžybų piimajame rate suklupo mokyklos auklėtinės Justina Mikulskytė ir Agnė Čepelytė. Justina (218 reit.) 3/6 5/7 nusileido ukrainietei Annai Sviripai (nereit.), Agnė (403 reit.) 1/6 6/3 1/6 pralaimėjo ukrainietei Veronikai Miroshnchenko (nereit.). Lietuvės dalyvauja dvejetų turnyre. Turnyro lentelės