Andrė Lukošiūtė ir Iveta Daujotaitė iškovojo prizines vietas

2012-10-29

Spalio 26-28 dienomis įvyko reitinginis Lietuvos teniso sąjungos jaunių 12 metų turnyras “Šiaulių Teniso mokyklos atviros pirmenybės”. Merginų grupėje antrą vietą iškovojo Andrė Lukošiūtė, sportininkė finale 6/3 0/6 2/6 nusileido Kauno teniso klubo “Bim Bam” atstovei Deimantei Chailenko. Pusfinalyje, turnyro nugalėtojai pralaimėjusi Iveta Daujotaitė, susitikime dėl trečios vietos 6/3 6/1 nugalėjo „Sostinės teniso klubo“ sportininkę Alisą Gaivoronskytę. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Kauno teniso klubo “G. Sabeckio teniso mokykla” tenisininkas Julius Adomavičius, antroji vieta atiteko vilniečiui, VšĮ „Teniso lyga“ sportininkui Bernardui Sokolovui. Trečią vietą iškovojo vilnietis, „Lietuvos teniso klubo“ atstovas Ignas Čipkus.   Rezultatai

Karolina Vitkevičiūtė pralaimėjo turnyro Suomijoje šešioliktfinalyje

2012-10-25

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Karolina Vaitkevičiūtė Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyre „Nokia Junior Cup“ Suomijoje  turnyro šešioliktfinalyje pralaimėjo 6-4, 6-4 rusei Jelizavetai Voronovai. Primename, kad antrame atrankos rate Lietuvos tenisininkė 6-1, 7-6 (7-4) nugalėjo ketvirtą pagal reitingą Švedijos atstovę Pauliną Wulcan, o trečiame rate 6-1, 6-3 įveikė šeštą raketę rusę Nataliją Belovą. Nepasisekė penktai pagal skirstymą kvalifikacinėse varžybose Gretai Kerėžaitei, kuri antrajame rato mače 4-6, 6-7 (3-7) pasidavė  Rusijos tenisininkei Aleksandrai Vostrikovai bei pasitraukė iš tolesnių varžybų. Taip pat nesėkmingai sužaidė vaikinų vienetų varžybų kvalifikacijoje turnyre tenisininkas Lukas Žvikas.

Daviso taurė: Lietuvos tenisininkai varžysis su Kipru

2012-10-24

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) būstinėje Londone ištraukus 2013 m. Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antros grupės burtus paaiškėjo, kad pirmame turnyro rate lietuviams teks kautis su Kipro tenisininkais. Mačas kitų metų vasario 1-3 dienomis vyks Lietuvoje. Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas teigia, jog burtai - palankūs mūsiškiams.  “Kipro rinktinė su jos lyderiu Marcos Baghdačiu ir be jo - dvi visiškai skirtingos komandos. Todėl labai daug kas priklausys nuo to ar jis atvyks į Lietuvą ar ne”, - sako R. Grušas. Pirmame šių metų Daviso taurės turnyro rate Kipro komanda 3:2 įveikė Maroko rinktinę, o antrame - 0:5 nusileido Ukrainai.    Daugiau informacijos: Tomas Ganusauskas +370 655 70727   tomas@pinkpong.lt