Iveta Daujotaitė laimėjo tarptautinį teniso turnyrą

2015-06-26

Atgal

Latvijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių teniso turnyre nenugalima buvo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė (tr.  Tomas Kirstukas). Sportininkė vienetų varžybų finale 6-4 6-1 įveikė ukrainietę Dashą Lopatetskaya.

Pakeliui į finalą šiaulietė įveikė 4 varžoves: pusfinalyje 6-1 6-2 nugalėta baltarusė Kristina Filichenko, ketvirtfinalyje Iveta  3-67-6(5)6-1 įveikė norvegę Emilie Edle, aštuntfinalyje 6-0 6-1 sutriuškino baltarusę Lizaveta Dzemchanka, pirmajame turnyro rate Iveta 7-54-67-6(3) įveikė ukrainietę Anna Laura Hinka.

Iveta Daujotaitė šį sezoną tarptautiniuose turnyruose laimėjo 20 iš 29 sužaistų mačų. Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių reitinge užima 29 vietą. Tokį aukštą tarptautinį reitingą Lietuvos teniso istorijoje yra pasiekę vos keli Lietuvos tenisininkai - Ričardas Berankis, Dovydas Šakinis, Iveta Dapkutė, Lukas Mugevičius, Akvilė Paražinskaitė ir Mantas Bugailiškis.

Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklalapyje.