"Jelgava Open" turnyro rezultatai

2015-09-19

Atgal

Mokyklos auklėtiniai Iveta Daujotaitė ir Augustas Onaitis dalyvavo šią savaitę Latvijoje vykusiame Europos teniso asociacijos 16 m. ir jaun. turnyre "Jelgava Open".
Vienetų turnyre Augustas Onaitis iškovojo II-ąją vietą, 6-4 6-0 nusileidęs baltarusui Alexander Zgirovsky. Dvejetų turnyre Augustui Onaičiui sekėsi ne taip gerai, ketvirtfinalyje sportininkas poroje su rusu Ostap Kovalenko 7-5 7-5 nusileido baltarusams Tsimafei Basalyha ir Anton Levanovich.
Iveta Daujotaitė 6-2 7-5 vienetų pusfinalyje pralaimėjo rusei Maria Krupenina. Tačiau mokyklos auklėtinė poroje su ruse Maria Krupenina 6-4 3-6 10-7 laimėjo dvejetų turnyrą, finale nugalėjusios latvės Kamillos Bartonės ir baltarusės Aleksandros Efremovos porą.