Mokyklos sportininkai dalyvavo turnyre Lenkijoje

2017-09-02

Rugpjūčio 27 – rugsėjo 2 dienomis Lenkijoje vyko Bohdan Tomaszewski Cup turnyras, jame Matas Bružas dalyvavo vienetų ir dvejetų susitikimuose. Vienetus Matas Bružas pradėjo susitikimu su lenku Wojteku Szczesnu, kurį po trijų setų kovos įveikė 6:3, 0:6, 6:2. Antrame rate Matas Bružas žaidė su ukrainiečiu Oleksiėjumi Shestakovu ir jam nusileido 6:3, 6:2. Dvejetuose Mato Bružo partneris buvo turnyre taip pat dalyvavęs Matas Vasiliauskas. Vaikinų duetas pirmame rate susitiko su lenkais Mateuszu Kulakowskiu ir Przemyslawu Zalubskiu, kuriuos po užsitęsusios trijų setų kovos įveikė 7:5, 4:6, 10:7. Kitą susitikimą mokyklos sportininkai žaidė su čekais Ondrejumi Horaku ir Alexandru Kolijevu ir juos įveikė 6:2, 1:6, 10:4. Pusfinalyje Matas Bružas ir Matas Vasiliauskas žaidė su rusu Maratu Sharipovu ir ukrainiečiu Oleksiėjumi Shestakovu, kuriems nusileido 6:3, 6:1.

Baigėsi Šiauliai Mayor's Cup turnyras

2017-09-02

Rugpjūčio 28 – rugsėjo 2 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko Šiauliai Mayor’s Cup turnyras. Prizines vietas jame išsidalino Rusijos, Latvijos ir Baltarusijos sportininkai. Vaikinų vienetų čempionu tapo rusas Egoris Novikovas. Finale jis 1:6, 7:6 (7), 6:4 įveikė kitą Rusijos tenisininką Ostapą Kovalenko. Vaikinų dvejetuose nugalėjo baltarusių Artsiomo Bardzino ir Dzianio Zharyno duetas. Finale jie 6:2, 6:1 įveikė kitus baltarusius Tsimafėjų Basalyhą ir Zhaną Skindzerį. Merginų vienetus laimėjo latvė Rebeka Margareta Mertena, kuri finaliniame susitikime 6:3, 6:2 nugalėjo kitą latvę Patriciją Spaką. Rebekos Margaretos Mertenos ir Patricijos Spakos duetas laimėjo dvejetų susitikimus. Finale latvės 7:6 (5), 6:2 įveikė ruses Alisą Budanovą ir Ekatriną Reyngoldą.

Mokyklos tenisininkai dalyvavo Liepaja International Tournament U12

2017-08-31

Latvijos pajūrio kurortiniame mieste Liepojoje rugpjūčio 27–31 dienomis vyko Liepaja International Tournament U12. Jame dalyvavo nemažas būrys mokyklos sportininkų: Dominykas Drulia, Ignas Balčiūnas, Haroldas Kulnys, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Liepa Šataitė. Kvalifikacinius mačus įveikė ir į pagrindinį turnyrą pateko Haroldas Kulnys, o Liepa Šataitė, Faustas Kuliušas ir Adomas Gedrimas į turnyro pagrindą pateko iš karto. Haroldas Kulnys pirmame rate susitiko su latviu Aleksandru Taukacsu, jam nusileido 6:3, 6:2. Adomas Gedrimas susitiko su kitu latviu Daviu Roliu ir turėjo pripažinti jo pranašumą 6:0, 6:1. Faustas Kuliušas turnyrą pradėjo susitikimu su rusu Grigorijumi Mikryukovu, kurį įveikė 6:2, 6:3. Antrame rate Faustas Kuliušas žaidė su latviu Danieliu Tensu. Mokyklos auklėtinis varžovui nusileido 6:3, 6:2. Liepa Šataitė pirmame turnyro rate žaidė su latve Liva Vevere ir ją įveikė 6:3, 6:3. Kitame