Matas Vasiliauskas "Antei Cup" turnyro ketvirtfinalyje

2017-06-21

Matas Vasiliauskas, Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis ir Evelina Vitkevičiūtė šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (TE) pirmos kategorijos šešiolikmečių turnyre Ukrainoje "Antei Cup". Geriausiai sekasi Matui Vasiliauskui - sportininkas pateko į ketvirtfinalį, kur susitinka su ukrainiečiu Styatoslav Burlachenko. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje. Matas Vasiliauskas vienetų varžybose laimėjo paskutinius du žaistus turnyrus - Riga Open (Rygoje) ir Toyota Cup (Šiauliuose), o turnyre Estonian Junior Open užėmė antrą vietą. Sportininkas TE 16 m. ir jaun. reitingų klasifikacijoje šiuo metu užima 12 vietą.

Matas Vasiliauskas iškovojo I vietą!

2017-06-19

Praėjusią savaitę Rygoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių  "Riga Open celebrating 20-th anniversary" turnyro finale, mokyklos auklėtinis Matas Vasiliauskas 7-5 6-3 palaužė baltarusą Aliaksandr Sasnouski ir tapo turnyro nugalėtoju! Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Lietuvos respublikos 12 m. ir jaun. čempionate mokykos auklėtiniai iškovojo 7 medalius

2017-06-19

Birželio 15-18 dienomis vyko 12 metų ir jaunesnių Lietuvos Respublikos čempionatas. Mokyklos auklėtiniai iškovojo 7 medalius. Mergaičių vienetų turnyro prizininkės: I vieta - Simona Legačinskaitė; II vieta - Liepa Šataitė (tren. Tomas Kirstukas); III vieta - Vaida Matusevičiūtė; Berniukų vienetų turnyro prizininkai: I vieta - Haroldas Kulnys (tren. Tomas Kirstukas); II vieta - Benas Uldukis; III vieta - Faustas Kuliušas (tren. Rita Romencovienė); Mergaičių dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Liepa Šataitė (tren. Tomas Kirstukas) ir Andrėja Gagilaitė; II vieta - Narutė Mazurkevičiūtė ir Simona Legačinskaitė; III vieta - Emilija Pranytė ir Patricija Cechanavičiūtė; Berniukų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Adomas Gedrimas (tren. Rita Romencovienė) ir Benas Uldukis; II vieta - Kasparas Poška ir Julius Augūnas; III vieta -Dominykas Drulia (tren. Rita Romencovienė) ir Haroldas Kulnys (tren. Tomas Kirstukas); Turnyro lent