2014-12-11

Šiaulių teniso mokykla bendradarbiaudama su Šiaulių universiteto sportinio ugdymo tyrimų laboratorija testuos mokyklos aukšto meistriškumo tenisininkus. Testavimo tikslas – nustatyti Šiaulių teniso mokyklos aukšto meistriškumo tenisininkų fizinio pasirengimo rodiklius bei pateikti individualias rekomendacijas sportininkams ir jų treneriams. 2015 m. testavimai bus atliekami periodiškai atsižvelgiant į metinį sportininkų rengimo ciklą. Pirmasis sportininkų testavimas numatomas 2014 m. gruodžio 15 d.   Kviečiami sportininkai: Justina Mikuslkytė Agnė Čepelytė Tomas Vaišė Gvidas Motuzas Lukas Žvikas Domantas Šakinis Augustas Onaitis Ieva Čeilutkaitė Iveta Daujotaitė Emilija Gedvilaitė Julius Adomavičius Gerda Lukjančukaitė Vera Antonova Tyrimo grupės vadovas – Stasys Norkus. Išsamensnė informacija - fiz. rengimo treneris Ričardas Podolskis tel.: +37068672069 2015 m. sausio &

Justina Mikulskytė tapo ketvirta WTA reitinguota Lietuvos tenisininke (DEUCE.LT)

2014-12-09

Naujoje geriausių pasaulio tenisininkių WTA klasifikacijoje pajėgiausia šalies žaidėja 28-erių metų Lina Stančiūtė su 36 taškais pakilo penkiomis pozicijomis – iš 603-osios vietos į 598-ąją. Lietuvos tenisininkės įskaitinių taškų suma per savaitę nepakito. 31 tašką tebeturinti 18-metė Akvilė Paražinskaitė iš 639-os pozicijos pakilo į 636-ą, o 19-metė Agnė Čepelytė su 4 taškais iš 1200-osios vietos šoktelėjo į 1189-ąją. Reitinge klasifikuota ir ketvirtoji Lietuvos žaidėja – 18-metė Justina Mikulskytė su 3 įskaitiniais taškais dalijasi 1218-ąją poziciją. WTA klasifikacijos pirmojoje pozicijoje ketvirtą kartą sezoną baigs trečius metus iš eilės bei penktąjį kartą per visą karjerą baigiamąjį sezono turnyrą laimėjusi 33-ejų metų amerikietė Serena Williams (8485 tšk.). Antrąją vietą reitinge užima 27-erių metų rusė Marija Šarapova (7050 tšk.), lenkianti 23-ejų metų rumu

"Logipolijos Taurė 2014" - keturios prizinės vietos

2014-12-08

Gruodžio 4-7 dienomis įvykusiame trijų amžiaus grupių - 10 m., 12 m., 16 m. "Logipolijos Taurė 2014" reitinginiame turnyre Vilniuje dalyvavo 15 mokyklos auklėtinių. Geriausiai iš jų sekėsi šešiolikmetei Ievai Čeilutkaitei, ji užėmė 2 vietą. Domanatas Šakinis - 3 vietą. 12U amžiaus grupėje 3 vietą iškovojo Klaudija Bubelytė. 10U amžiaus grupėje Haroldas Kulnys užėmė 3 vietą. Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.