ŠIAULIETIS GVIDAS MOTUZAS TĘSIA PERGALIŲ SERIJĄ TARPTAUTINIUOSE ŠEŠIOLIKMEČIŲ TENISO TURNYRUOSE

2014-06-18

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas, praėjusią savaitę triumfavęs namie vykusiame Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyre “Toyota Cup”, pergalingai pradėjo ir analogišką Latvijoje vykstantį turnyrą “Riga Open”. Pirmame turnyro rate lietuvis 6:3 6:1 nugalėjo rusą Vladislavą Škurskį. G. Motuzą treniruojantis Šarūnas Kulnys teigia Rygoje besitikintis ne mažiau sėkmingo auklėtinio pasirodymo nei Šiauliuose. “Galiu tik pagirti Gvidą, šiuo metu demonstruojantį tikrai neblogą sportinę formą. Pirmi trys jo susitikimai Šiauliuose galbūt buvo lengvesni, tačiau man ypač smagu, kad Gvidas Šiauliuose gerai sužaidė pusfinalio mačą, kurį sunkiai pradėjęs visgi nugalėjo pirmąją turnyro raketę. Ir nepalūžo finale, kurio pradžioje prieš Emilį Rusakevičių pirmavo 5:2 ir 40:0, tačiau pralaimėjo pirmą setą. Visgi jam užteko fizinių ir, svarbiausia, psichologinių jėgų perimti i

Gvidas Motuzas “Toyota Cup U16” nugalėtojas

2014-06-14

Šiauliuose vykusiame "Toyota Cup16U" turnyre vaikinų vienetų finale mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas (TE 102 reit.) 5-7 6-4 6-4 nugalėjo Emilį Rusakevičių (TE 133 reit.). Merginų vienetų finale Paulina Bakaitė (TE 129 reit.) 4-6 3-6 nusileido rusei Elizaveta Volotko (TE 77 reit.). Merginų dvejetų varžybų finale vilnietės Paulina Bakaitė (TE 129 reit.) ir Gerda Zykutė (TE 285 reit.) 6-0 3-6 10/7 įveikė mokyklos auklėtinės Ievos Čeilutkaitės (TE 680 reit.) ir Auksės Mačiulaitytės (TE 199 reit.) porą. Vaikinų dvejetų varžybų finale Gvidas Motuzas (TE 102 reit.) poroje su estu Henri Nael (TE 257 reit.) 6-2 6-3 laimėjo prieš baltarusio Aliaksandr Liaonenka (TE 93 reit.) ir ukrainiečio Anatolii Rainin (TE 58 reit.) porą. Ateinančią savaitę dauguma Lietuvos geriausių jaunųjų tenisininkų dalyvauja 12 m.,14 m.,16 m.,18 m. TE/ITF turnyruose "Ryga Open". Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Gvidas Motuzas finale

2014-06-13

"Toyota Cup U16" turnyro vienetų pusfinalyje Gvidas Motuzas 7-5 6-2 nugalėjo ukrainietį Anatolii Rainin. Finale mokyklos auklėtinis susitiks su Lietuvos sportininku Emiliu Rusakevičiumi. Vaikinų dvejetų turnyro pusfinalyje Gvidas Motuzas su estu Henri Nael 6-1 6-3 įveikė ruso Egor Bizenko ir lietuvio Henrik Traskin dvejetą. Finale mokyklos auklėtinio pora žais prieš baltarusą Aliaksandr Liaonenka ir ukrainietį Anatolii Rainin, kurie pusfinalyje 6-4 6-2 laimėjo prieš mokyklos auklėtinius Domantą Šakinį ir Augustą Onaitį. Merginų dvejetų pusfinalyje Iveta Daujotaiitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-4 6-3 pralošė prieš lietuvių porą Pauliną Bakaitę ir Gerdą Zykutę, kurios finale susitiks su mokyklos auklėtinės Ieva Čeilutkaite ir Aukse Mačiulaityte, kurios 2-6 7-5 10-7 pusfinalyje nugalėjo baltarusių Ekaterinos Grib ir Katyarinos Paulenka dvejetą. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.