"Siauliai Mayors Cup" turnyro rezultatai

2013-09-08

Rugsėjo 2-8 dienomis įvyko Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyras „Siauliai Mayors Cup“. Pagrindiniame turnyre dalyvavo sportininkai iš dvylikos valstybių - Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos, Estijos, Gruzijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos, Latvijos, Azerbaidžano, Moldovos, JAV ir Ukrainos. Šiaulių teniso mokyklą atstovavo Ieva Čeilutkaitė, Agnė Čepelytė, Tomas Vaišė, Lukas Žvikas ir Kasparas Žemaitėlis. Geriausiai lietuvių tarpe sekėsi Kasparui Žemaitėliui (454 reit.). Tenisininkas dvejetų varžybose poroje su latviu Arkadijs Slobotkins (776 reit.) finale 6-2 7-6(1) nugalėjo baltarusius Aliaksandr Halinko (556 reit.) ir Mikita Heraskin (nereit.). Vaikinų vienetų varžybų finale latvis Arkadijs Slobotkins (776 reit.) 6-3 6-4 įveikė estą Mattias Siimar (1493 reit.). Merginų vienetų varžybų finale rusė Viktoriya Yankovskaya (1060 reit.) 6-3 6-0 nugalėjo lenkę Patrycja Polanska (1290 reit.). Merginų dvejetų turnyro nugalėtojomis tapo es

Justina Mikulskytė tarptautinio turnyro Serbijoje ketvirtfinalyje!

2013-09-04

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių 2 kategorijos turnyro Serbijoje „Pancevo International“ aštuntfinalyje mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (77 reit.) 2-6 6-2 6-1 įveikė Australijos tenisininkę Seone Mendez (400 reit.). Ketvirtfinalyje Justina susitiks su rusės Ksenia Lastukova (148 reit.) ir belgės Britt Geukens (107 reit.) susitikimo nugalėtoja. Pirmajame turnyro rate Justina 3-6 7-5 6-4 nugalėjo bulgarę Dessislava Zlateva (138 reit.). Vaikinų vienetų turnyro pirmajame rate mokyklos auklėtinis Mantas Bugailiškis 6-1 3-6 4-6 nusileido pirmajai turnyro raketei ispanui Ferran Calvo Eman (ITF 88 reit.). Sportininkai taip pat dalyvauja dvejetų varžybose. Turnyro informaciją galima rasti ITF tinklalapyje.

Mokyklos auklėtinių startas antros kategorijos jaunių turnyre Serbijoje

2013-09-03

Mokyklos auklėtiniai Mantas Bugailiškis ir Justina Mikulskytė startuoja Tarptautinės teniso federacijos ITF jaunių 18 m. ir jaun. 2 kategorijos turnyre Serbijoje "Pancevo International". Pirmajame vienetų turnyro rate Mantas Bugailiškis (266 reit.) susitiks su turnyro favoritu ispanu Ferran Calvo Eman (ITF 88 reit.). Justina Mikulskytė (77 reit.) pirmąjį susitikimą žais prieš bulgarę Dessislava Zlateva (138 reit.) Kvalifikacijos turnyro nepavyko įveikti mokyklos auklėtiniui Almantui Oželiui (542 reit.). Sportininkas finaliniame susitikime 0-6 5-7 nusileido ispanui Martinez Portero Pedro (449 reit.).   Turnyro lenteles galima rasti ITF jaunių tinklalapyje.