Jaunių 14 m. ir jaunesnių „Šiauliai Open“ turnyro rezultatai

2013-04-09

Kovo 4-7 dienomis Šiauliuose įvyko jaunių 14 m. ir jaunesnių reitinginis Lietuvos teniso sąjungos turnyras „Šiauliai Open“. Daugiausiai prizinių vietų iškovojo Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai.   Mergaičių vienetų turnyro nugalėtojos:   1 vieta – Ieva Čeilutkaitė (Šiaulių teniso mokykla); 2 vieta – Gabija Buenanjo (Vilniaus teniso akademija); 3 vieta – Gerda Lukjančukaitė (Šiaulių teniso mokykla).   Mergaičių dvejetų turnyro nugalėtojos:   1 vieta - Ieva Čeilutkaitė (Šiaulių teniso mokykla) ir Gabija Buenanjo (Vilniaus teniso akademija); 2 vieta- Gerda Lukjančukaitė (Šiaulių teniso mokykla) ir Saulė Stanevičiūtė (Vilniaus teniso akademija); 3 vieta – Vera Antonova ir Andrė Lukošiūtė (Šiaulių teniso mokykla).   Berniukų vienetų turnyro nugalėtojai:   1 vieta – Simonas Žukauskas (Kauno Žalgirio stadionas); 2 vieta – D

Justina Mikulskytė laimėjo dvejetų turnyrą!

2013-03-29

Justina Mikulskytė Uzbekistane vykstančio ITF jaunių turnyro „17 th Namanagan“ vienetų varžybų pusfinalyje 2/6 2/6 nusileido turnyro favoritei rusei Darijai Lodikovai (82 reit.). Dvejetų turnyre Justina poroje su Darij Lodikova tapo nugalėtojomis. Finale sportininkės  6/2 6/0 sutriuškino rusių Annos Iakovlevos (318 reit.) ir Sabinos Shaydullinos (145 reit.) porą. Turnyro rezultatus galima rasti ITF jaunių tinklalapyje.

Justina Mikulskytė pateko į pusfinalį

2013-03-28

Uzbekistane vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių trečios kategorijos turnyro „17th Namangan“ ketvirtfinalyje Justina Mikulskytė (114 reit.) įveikė rumunę Ghitescu Andreea (154 reit.). Tai jau antrasis Justinos pasiektas pusfinalis per paskutines dvi savaites. Pusfinalyje Justina susitikis su turnyro favorite ruse Darija Lodikova (82 reit.) kuriai pralaimėjo antros kategorijos turnyro pusfinalyje Taškente prieš savaitę. Turnyre taip pat dalyvavo mokyklos auklėtiniai Agnė Čepelytė, Mantas Bugailiškis ir Kasparas Žemaitėlis. Agnė Čepelytė (377 reit.) aštuntfinalyje 6/1 4/6 2/6 nusileido antrajai turnyro raketei rusei Kseniai Lasudkovai (113 reit.). Mantas Bugailiškis (214 reit.) ketvirtifinalyje 1/6 1/6 pralaimėjo antrajai turnyro raketei rusui Andrejui Rublev (84 reit.). Kaspras Žemaitėlis (370 reit.) aštuntfinalyje 6/7(3) 2/6 nusileido uzbekui Pavelui Tsoy (223 reit.). Turnyro rezultatus galima rasti ITF