Aivaro Balžeko atminimo taurės iškeliavo į Rusiją

2013-03-04

Rusijos tenisininkai Danila Medvedevas ir Darija Kasatkina tapo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antro kategorijos jaunių turnyro Aivaro Balžeko atminimo taurei laimėti nugalėtojais. Vaikinų vienetų turnyro finale D. Medvedevas 6:4 7:5 įveikė šveicarą Daniel Valent. Lemiamame merginų varžybų mače turnyro favoritė D. Kasatkina 5:7 6:2 6:2 įveikė savo tautietę Veroniką Kudermetovą. Vaikinų dvejetų turnyrą laimėjo vokiečiai Daniel Baumann ir Johannes Haerteis, finale 7:5 6:7(5) 10:6 įveikę rusą Danilą Medvedevą ir švedą Daniel Windahl.  Akvilė Paražinskaitė ir Justina Mikulskytė tapo merginų dvejetų turnyro nugalėtojomis. Finaliniame mače lietuvės 6:1 6:2 sutriuškino graikės Valentini Grammatikopoulou ir rusės Anos Kalinskajos porą. “Turbūt simbolišką, kad šiandien pasaulyje minimą Teniso dieną mes pažymime skaičiuodami bene svarbiausio Lietuvoje vykstančio teniso turnyro rezultatus. Visų pirma, suprantama, noriu nuoširdžiai pas

Turnyro žaidėjų vakaras

2013-02-28

Vakar (vasario 27 d.) įvyko Aivaro Balžeko atminimo turnyro dalyvių vakaras. Visi žaidėjai ir treneriai buvo pakviesti į „Apollo“ boulingo klubą. Nugalėtojai apdovanoti šakočiais.

Kovą Šiauliuose tęsia tenisininkai Mantas Bugailiškis ir Akvilė Paražinskaitė

2013-02-28

Pirmo rato mačai Šiauliuose vykstančio ITF jaunių turnyro Aivaro Balžeko atminimo taurei laimėti gerokai praretino Lietuvos tenisininkų gretas. Iš dešimties vienetų varžybose startavusių lietuvių kovą dėl nugalėtojų taurės tęsia du - Mantas Bugailiškis (ITF 181) ir Akvilė Paražinskaitė (ITF 75). Vaikinų vienetų turnyro pirmame rate slovaką Jakob Oravec (ITF 185) 6:4 7:5 įveikęs M. Bugailiškis dėl vietos turnyro ketvirtfinalyje žais prieš penktą turnyro raketę rusą Danilą Medvedevą (ITF 85). A. Paražinskaitė, kuri pirmame merginų vienetų varžybų rate 6:2 6:1 sutriuškino Baltarusijos tenisininkę Kataryną Markevič, šiandien laukia dvikova su šveicare Nina Stadler (ITF 240). M. Bugailiškio treneris Šarūnas Kulnys sako, kad jo auklėtinio ir varžovo galimybės nugalėti šiandienos susitikime - lygios. “Pirmo rato dvikovoje jautėsi Manto susikaustymas. Galbūt papildomos įtampos sukūrė noras kuo geriau