Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Paskelbti ITF senjorų turnyro dalyvių sąrašai

2012-11-16

Lapkričio 29 - gruodžio 2 dienomis Šiauliuose įvyks Tarptautinės teniso federacijos (ITF) senjorų turnyras „Lithuanian Open Championships by Toyota“.   Išankstinės registracijos metu užsiregistravusių dalyvių sąrašus galima rasti ITF tinkalapyje.

Plačiau

Vaikų ir jaunių turnyras "Top 8 Toyota taurei laimėti"

2012-11-14

Lapkričio 22-25 dienomis įvyks 10, 12, 14, 16 metų amžiaus grupių turnyras „Top 8 Toyota taurei laimėti“. Kiekvienoje amžiaus grupėje dalyvaus aštuoni geriausius reitingus turintys žaidėjai. Bus žaidžiama iš dviejų laimėtų setų, trečias setas pilnas. Berniukų 12 m., 14 m., 16 m. varžybų prizinių vietų mačai bus žaidžiami iš trijų laimėtų setų.   Dalyvių sąrašai ir kita informacija.

Plačiau

Turnyre Vilniuje mokyklos sportininkai iškovojo 4 prizines vietas

2012-11-13

Lapkričio 9-11 dienomis Vilniuje vykusiame vaikų 9 m. ir jaunesnių bei jaunučių 12 metų ir jaunesnių turnyre mokyklos auklėtiniai iškovojo 4 prizines vietas. Vaikų 9 metų varžybų mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Klaudija Bubelytė (tr. Šarūnas Kulnys), berniukų grupėje antrą vietą užėmė septynmetis Vilius Gaubas (tr. Rita Romencovienė). Jaunučių 12 metų varžybų mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Andrė Lukošiūtė (tr. Tomas Kirstukas), berniukų grupėje trečią vietą iškovojo Edvinas Grigaitis (tr. Tomas Kirstukas). varžybų rezultatai