Mantas Bugailiškis pakviestas į ITF/TE jaunių komandą

2012-11-09

Mantas Bugailiškis pakviestas į Tarpautinės teniso federacijos (ITF) ir Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 18 m. ir jaunesnių komandą. 2013 metų sausio - vasario mėnesiais mokyklos auklėtinis kartu su kitais perspektyviausiais pasaulio tenisininkais dalyvaus pasirengimo stovykloje bei tarptautinių turnyrų ture, keturiuose ITF antros kategorijos jaunių turnyruose: Tunise (2 turnyruose), Moldovoje ir Šiauliuose „Aivaro Balžeko atminimo turnyre“.

ITF senjorų turnyras „Lithuanian Open Championships by Toyota“

2012-11-02

Lapkričio 29 - gruodžio 2 dienomis Šiauliuose įvyks Tarptautinės teniso federacijos (ITF) senjorų turnyras „Lithuanian Open Championships by Toyota“. Išankstinė registracija į turnyrą vyksta per žaidėjo „IPIN“ (Tarptautinis žaidėjo identifikavimo numeris) iki lapkričio 7 d.   Informaciją galima rasti ITF tinklalapyje.

Andrė Lukošiūtė ir Iveta Daujotaitė iškovojo prizines vietas

2012-10-29

Spalio 26-28 dienomis įvyko reitinginis Lietuvos teniso sąjungos jaunių 12 metų turnyras “Šiaulių Teniso mokyklos atviros pirmenybės”. Merginų grupėje antrą vietą iškovojo Andrė Lukošiūtė, sportininkė finale 6/3 0/6 2/6 nusileido Kauno teniso klubo “Bim Bam” atstovei Deimantei Chailenko. Pusfinalyje, turnyro nugalėtojai pralaimėjusi Iveta Daujotaitė, susitikime dėl trečios vietos 6/3 6/1 nugalėjo „Sostinės teniso klubo“ sportininkę Alisą Gaivoronskytę. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Kauno teniso klubo “G. Sabeckio teniso mokykla” tenisininkas Julius Adomavičius, antroji vieta atiteko vilniečiui, VšĮ „Teniso lyga“ sportininkui Bernardui Sokolovui. Trečią vietą iškovojo vilnietis, „Lietuvos teniso klubo“ atstovas Ignas Čipkus.   Rezultatai