Trečiasis ITF teniso eksperto vizitas Šiauliuose

2012-10-10

Mokyklos auklėtinius bei trenerius konsultuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ekspertas iš Graikijos Nikolas Kelaidis. Tai jau trečiasis eksperto vizitas Šiaulių teniso mokykloje šiais metais. Vienas geriausių pasaulyje teniso ekspertų į Šiaulius atvyksta kasmet. Spalio 8-10 d. du kart dienoje Nikolas veda praktines ir teorines konsultacijas perspektyviausiems Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniams ir jų treneriams. Spalio 11-14 d. ekspertas Šiaulių teniso mokykloje ves ITF/TE ir LTS projektą „12&Under National Development Project 2011-2014”, kuriame dalyvaus geriausi 10-11 metų Lietuvos sportininkai ir jų treneriai.

Įvyko tradicinė mokyklos šventė “Teniso diena”

2012-10-07

Spalio 6 dieną įvyko kasmetinė tradicinė 8-oji Teniso mokyklos šventė „Teniso diena“. Tradiciškai įvyko vaikų ir sportininkų tėvelių, artimųjų ar draugų dvejetų mini teniso varžybos.    Mini teniso dvejetų varžybos vyko dviejuose grupėse - vaikų iki 10 m. su suaugusiu ir vaikų nuo 11 metų su suaugusiu. Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo Domantas Šakinis ir Jurijus Gamzin, antrą vietą iškovojo Kristupas ir Vaidotas Mikoliūnai, trečią vietą užėmė Ieva ir Edvinas Čeilutkai. Jaunesniųjų grupėje nenugalimi buvo Emilija ir Arvydas Tverijonai, antrą vietą iškovojo Klaudija ir Norbertas Bubeliai, trečioji vieta atiteko Viliaus ir Astos Gaubų porai. Šventės metu taip pat įvyko vaikų teniso estafetės bei nemokama loterija visiems dalyviams.

Sveikiname Mokytojo dienos proga!

2012-10-05

Mieli treneriai- sporto mokytojai, Sveikiname Jus Mokytojo dienos proga! Linkime entuziazmo, ištvermės, dvasios stiprybės, dalinantis savo patirtimi, taip pat neblėstančių kūrybinių idėjų! Tegul Jūsų energija, kantrybė, gerumas, išmintis padeda užbaigti esamus ir pradėti naujus, reikšmingus, neįgyvendintus darbus.