Tenisininkas Dovydas Šakinis: JAV studentų teniso lygis tikrai aukštas

2012-09-20

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis ir Lietuvos Daviso taurės rinktinės narys Dovydas Šakinis nuo rugsėjo mina JAV Dartmouth’o universiteto auditorijų ir teniso kortų slenksčius. Pirmieji Dovydo įspūdžiai apie Ameriką, mokslus ir studentų tenisą. Dovydai, ar jau apsipratai su nauja šalimi? Apsiprasti kol kas tikrai sunku. Kita kultūra. Kalba, slang'as, manieros, gyvenimo būdas, net ir matavimo vienetai - viskas kitaip. Miestelis, kuriame gyvenu, yra visai mažas. Turbūt visą jo plotą užima universitetas. Bet kurį tašką galiu pasiekti pėstute per maždaug 20 minučių. Štai ką tik grįžau iš pergalingų mūsų universiteto amerikietiško futbolo komandos varžybų. Įspūdžiai pritrenkiantys - 15 tūkstančių žmonių, nors oficialiai miestelyje jų gyvena mažiau nei 10 tūkstančių. Visi pasipuošę tamsiai žalia universiteto spalva. Labai daug veiksmo. Kaip universiteto miestelis? Ar draugiški studentai? Pats universitetas, Amerik

Jaunučių sporto žaidynių teniso varžybose Šiaulių komanda užėmė 2 vietą

2012-09-18

Rugsėjo 14-16 d. Šiaulių teniso mokykloje įvyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos. Šiaulių miesto pirmoji komandą kurią sudarė mokyklos auklėtiniai – Domantas Šakinis, Augustas Onaitis, Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė iškovojo antrą vietą. Komandos kapitonas - Tomas Kirstukas. Nugalėtojais tapo Vilniaus miesto pirmoji komanda - Paulina Bakaitė, Auksė mačiulaitytė, Martynas Jurkonis ir Lukas Saulis. Trečią vietą iškovojo Kauno pirmoji komanda – Deimantė Chailenko, Jurgita Norinkevičiūtė, Simonas Žukauskas ir Julius Adomavičius. Vyko komandinės varžybos, buvo žaidžiami keturi vienetų susitikimai, esant rezultatui 2:2 žaidžiamas „miks“ dvejetų mačas.   Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės varžybos.

Lietuvos moterų čempionate iškovoti du medaliai!

2012-09-18

Rugsėjo 14-16 d. Šiauliuose įvykusiame Lietuvos moterų čempionate mokyklos auklėtinės Agnė Čepelytė ir Karolina Vitkevičiūtė iškovojo prizines vietas. Agnė Čepelytė tapo čempione. Sportininkė finale 6:3 6:1 įveikė Karoliną Vitkevičiūtę. Trečioji vieta atiteko kaunietei Deimantei Bulatovaitei.   Visą informaciją galima rasti Lietuvos teniso sąjungos tinklalapyje:   Lietuvos moterų teniso čempionatas.