Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Lietuvos Davis Cup rinktinė pateko į stipresnę grupę

2012-05-06

Lietuvos teniso rinktinė lemiamose Daviso taurės turnyro Europos-Afrikos zonos trečiosios grupės varžybose 2:1 nugalėjo graikus. Lemiamame dvejetų susitikime Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis 6:2 7:5 nugalėjo Graikijos tenisininkus Parį Gemouchidį ir Marką Kalovelonį. Ši sportininkų pergalė Lietuvos tenisininkams atvėrė duris į kitų metų Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antrąją grupę. Prieš tai vienetų susitikimuose lietuviai ir graikai pasidalijo po pergalę. Pirmame dienos susitikime Laurynas Grigelis 5:7 7:6(7) 4:6 nusileido Graikijos tenisininkui Theodoros Angelinos (ATP 858). Susitikimas truko 3 valandas ir 25 minutes. Antrame vienetų susitikime Lietuvos rinktinės lyderis Ričardas Berankis 7:6(5) 6:3 pajėgiausią  Graikijos rinktinės tenisininką Paris Gemouchidis (ATP 641). Nuotrauka paimta iš: sportas.info

Plačiau

“Bendrojo parengimo grupių” turnyro rezultatai

2012-05-03

Gegugužės 1-mą dieną įvyko Šiaulių teniso mokyklos uždaras „Bendrojo parengimo grupių“ teniso turnyras. Berniukų grupės nugalėtoju tapo Tadas Sipavičius, antrą vietą iškovojo Mindaugas Tolvaišas. Trečioji vieta atiteko Ernestui Vaupšai. Mergaičių grupėje nenugalima buvo Ugnė Narkevičiūtė, antrą vietą užėmė Eisvina Bukantaitė. Trečioji vieta atiteko Deimantei Zulcaitei. Mini teniso turnyro čempionu tapo Jokūbas Šiatkus, antrą vietą užėmė Rokas Alminskas, trečią vietą iškovojo Mėta Kaselytė.