Gvidas Motuzas finale

2014-06-13

Atgal

"Toyota Cup U16" turnyro vienetų pusfinalyje Gvidas Motuzas 7-5 6-2 nugalėjo ukrainietį Anatolii Rainin. Finale mokyklos auklėtinis susitiks su Lietuvos sportininku Emiliu Rusakevičiumi.
Vaikinų dvejetų turnyro pusfinalyje Gvidas Motuzas su estu Henri Nael 6-1 6-3 įveikė ruso Egor Bizenko ir lietuvio Henrik Traskin dvejetą. Finale mokyklos auklėtinio pora žais prieš baltarusą Aliaksandr Liaonenka ir ukrainietį Anatolii Rainin, kurie pusfinalyje 6-4 6-2 laimėjo prieš mokyklos auklėtinius Domantą Šakinį ir Augustą Onaitį.
Merginų dvejetų pusfinalyje Iveta Daujotaiitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-4 6-3 pralošė prieš lietuvių porą Pauliną Bakaitę ir Gerdą Zykutę, kurios finale susitiks su mokyklos auklėtinės Ieva Čeilutkaite ir Aukse Mačiulaityte, kurios 2-6 7-5 10-7 pusfinalyje nugalėjo baltarusių Ekaterinos Grib ir Katyarinos Paulenka dvejetą.

Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.