Gvidas Motuzas “Toyota Cup U16” nugalėtojas

2014-06-14

Atgal

Šiauliuose vykusiame "Toyota Cup16U" turnyre vaikinų vienetų finale mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas (TE 102 reit.) 5-7 6-4 6-4 nugalėjo Emilį Rusakevičių (TE 133 reit.). Merginų vienetų finale Paulina Bakaitė (TE 129 reit.) 4-6 3-6 nusileido rusei Elizaveta Volotko (TE 77 reit.).
Merginų dvejetų varžybų finale vilnietės Paulina Bakaitė (TE 129 reit.) ir Gerda Zykutė (TE 285 reit.) 6-0 3-6 10/7 įveikė mokyklos auklėtinės Ievos Čeilutkaitės (TE 680 reit.) ir Auksės Mačiulaitytės (TE 199 reit.) porą.

Vaikinų dvejetų varžybų finale Gvidas Motuzas (TE 102 reit.) poroje su estu Henri Nael (TE 257 reit.) 6-2 6-3 laimėjo prieš baltarusio Aliaksandr Liaonenka (TE 93 reit.) ir ukrainiečio Anatolii Rainin (TE 58 reit.) porą.

Ateinančią savaitę dauguma Lietuvos geriausių jaunųjų tenisininkų dalyvauja 12 m.,14 m.,16 m.,18 m. TE/ITF turnyruose "Ryga Open".