Šiaulių miesto atvirų jaunių 14 m. ir jaun. pirmenybių rezultatai

2015-03-16

Kovo 13- 15 dienomis įvyko Šiaulių miesto atviros jaunių 14 metų ir jaunesnių pirmenybės. Mergaičių vienetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Nika Novikova; II vieta - Alisa Kudriaceva; III vieta - Gabrielė Česonytė; Mergaičių dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Gabrielė Česonytė ir Nika Novikova; II vieta - Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė; III vieta - Fausta Zykutė ir Eva Simutytė; Berniukų vienetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Vilius Medvedevas; II vieta - Matas Bružas; III vieta - Matas Vasiliauskas; Berniukų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Matas Vasiliauskas ir Ignas Čipkus; II vieta - Edvinas Grigaitis ir Matas Bružas; III vieta - Nikita Fiodorov ir Ugnis Bičkauskis; Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Turnyro "ITF Kramfors Junior Challenge 2015" rezultatai

2015-03-16

Mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė (ITF 409 reit.) ir Gvidas Motuzas (ITF 523 reit.) Švedijoje vykstančiame ketvirtos kategorijos turnyre "ITF Kramfors Junior Challenge 2015", užėmė II vietą. Sportininkai dvejetų finale 6-3 7-5 nusileido suomių porai Patrick KAUKOVALTA (ITF 363 reit.) ir Emil RUUSUVUORI (ITF 278 reit.). Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas pateko į finalą

2015-03-13

Švedijoje vykstančiame ketvirtos kategorijos turnyre "ITF Kramfors Junior Challenge 2015", mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas dvejetų turnyro pusfinalyje nugalėjo švedo Oskar Johnsson ir dano Patrick Kristensen dvejetą, finale lietuvių pora susitinka su suomiais Patrick Kaukoval ir Emil Ruusuvuori. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.