Tomas Vaišė "Deloitte Junior Cup" turnyro ketvirtfinalyje

2014-06-26

Danijoje vykstančiame 5 ITF kategorijos "Deloitte Junior Cup" turnyre  Tomas Vaišė (ITF 1727 reit.) praėjo 3 vienetų turnyro ratus. Trečiame rate mokyklos auklėtinis 4-6 6-1 6-2 laimėjo prieš airį Samuel Bothwell (ITF 1121 reit). Ketvirtfinalyje Tomas Vaišė susitinka su vokiečiu Louis Wessels (ITF 489 reit.). Dvejetų turnyre Tomas Vaišė (ITF 1727 reit.) poroje su makedonu Bojan Jankulovski (ITF 742 reit.) antrame rate 6-0 6-1 nugalėjo danų porą Julius Gormsen ir Benjamin Washuus. Ketvirtfinalyje mokyklos auklėtinis Tomas Vaišė su Bojan Jankulovski žais prieš švedus Filip Malbasic (ITF 785 reit.)  ir Carl Soderlund (ITF 563 reit.). Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Klaipėdos vaikų ir jaunių reitinginio teniso turnyro rezultatai

2014-06-25

Klaipėdos vaikų ir jaunių reitinginiame teniso turnyre U12 Ugnius Bičkauskas antrame rate 6-3 6-2 pralaimėjo Justui Trainauskui. Edvinas Grigaitis iškovojo II vietą, finale Edvinas Grigaitis nusileido Nikitai Fiodorov. Mergaičių vienetų turnyre Klaudija Bubelytė 6-1 6-1 pralaimėjo Gabrielei Česonytei. Otilija Norkutė Laimėjo II vietą, 6-4 6-2  nusileidusi Gabrielei Česonytei. Eva Simutytė liko pirmame rate 7-6 4-6 14-12 pralošusi Valerijai Kravčiuk. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas

2014-06-23

Birželio 26 - liepos 10 dienomis Šiaulių teniso mokykloje įvyks Lietuvos Respublikos čempionatų turas: Birželio 26 - 30 d. Lietuvos Respublikos jaunių 14 m. ir jaun. čempionatas; Birželio 29 - liepos 2 d. Lietuvos Respublikos jaunių 18 m. ir jaun. čempionatas; Liepos 1- 5 d. Lietuvos Respublikos jaunių 12 m. ir jaun. čempionatas; Liepos 4 - 7 d. Lietuvos Respublikos jaunių 16 m. ir jaun. čempionatas; Liepos 7- 10 d. Lietuvos Respublikos suaugusiųjų čempionatas; Turnyrų nuostatai, dalyvių sąrašai ir turnyrų lentelės skelbiamos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.