"SEB Tallink Junior Open" turnyro rezultatai

2014-06-02

Estijoje vykusiame "SEB Tallink Junior Open"  14U turnyre Iveta Daujotaitė (TE 529 reit.) pusfinalyje 6-3 6-3 nugalėjo suomę Nicola Ussher (TE 664 reit.).   Mokyklos auklėtinė vienintelė iš Lietuvos tenisininkų pateko į turnyro finalą. Tačiau finale trylikametė Iveta Daujotaitė 6-3 6-2 nusileido rusei Ekaterinai Shalimovai (TE 473 reit. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Startavo treniruočių stovykla "Pradėkime žaisti tenisą"

2014-06-02

Šiandien (06 02) startavo  nemokama treniruočių stovykla vaikams nuo 5 iki 10 metų amžiaus. Kviečiami vaikai du kartus savaitėje - pirmadienį, trečiadienį - 18:30-19:30 val. lankyti praktines ir teorines pamokas. Stovykla tęsis iki birželio 13 dienos. Stovyklos tikslas- supažindinti vaikus su tenisu, ieškoti šiai sporto šakai imlių vaikų.

"Siauliai Tennis School Cup by Toyota" tarptautinio turnyro rezultatai

2014-05-30

Šiaulių teniso mokykloje vykusiame tarptautiniame turnyre "Siauliai Tennis School Cup by Toyota" dalyvavo sportininkai iš 16 valstybių. Lietuvą atstovavo Matas Bružas (mokyklos auklėtinis), Edvinas Grigaitis (mokyklos auklėtinis), Ainius Sabaliauskas, Matas Vasiliauskas, Justas Trainauskas, Nikita Fiodorov, Nojus Poška, Valerija Kravchuk, Evelina Vitkevičiūtė (mokyklos auklėtinė), Otilija Norkutė (mokyklos auklėtinė), Adelina Norvaišytė, Nikita Novikova. Mergaičių vienetų turnyro nugalėtojomis tapo: I vieta- Marta Kostyuk (UKR); II vieta- Kamilla Bartone (LAT); III/ IV vietas pasidalino Lissi Kubre (EST) ir Patricija Spaka (LAT). Berniukų vienetų turnyro nugalėtojais tapo: I vieta- Mikhail Kniazeu (BLR); II vieta- Daniel Linkuns - Morozovs (LAT); III/ IV vietas pasidalino Ilya Snitari (MDA) ir Roberts Jaricevskis (LAT). Mergaičių dvejetų turnyro nugalėtojomis tapo: I vieta- Kamilla Bartone (LAT)/ Marta Kostyuk (UKR); II viet