Teniso diena

2013-10-07

Spalio 5 d. įvyko tradicinė Šiaulių teniso mokyklos šventė „Teniso diena“. Mokyklos auklėtiniai kartu su šeimos nariais ir draugais varžėsi dvejetų mini teniso varžybose. Varžybos įvyko dviejuose grupėse - vaikų iki 10 m. ir vaikų nuo 11 metų. Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo Daujotų šeimos pora, jaunesniųjų grupėje nenugalimi buvo Baltrimaičiai. Patys jauniausi šventės dalyviai varžėsi vaikų 7 m. ir jaunesnių teniso estafetėse. Suaugusiems buvo pravestos pradedančiųjų teniso pamokėles. Nemokamoje loterijoje išdalinti mokyklos rėmėjo firmos „Yonex“ įsteigti prizai. Pasibaigus šventei buvo galima nemokamai žaisti tenisą.

Iveta Daujotaitė laimėjo dvejetų turnyrą "Plavnieki Open"

2013-09-23

Mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 12 m. ir jaunesnių turnyro "Plavnieki Open" dvejetų varžybosė poroje su suome Oona Orpana tapo nugalėtojomis. Sportininkės finale 6-3 7-5 nugalėjo ukrainietės Margaritos Bylokinos ir baltarusės Aleksandros Efremovos porą.   Turnyro rezultatai skelbiami TE tinklalapyje.

Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinėse varžybose iškovota 2-oji vieta

2013-09-22

Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos. Turnyro finale Vilniaus miesto 1-oji komanda 3-1 įveikė Šiaulių komandą. Trečią vietą iškovjo Klaipėdos miesto komanda mažajame finale 3-2 įveikusi Kauno miesto 1-mą komandą. Komandiniuose susitikimuose buvo žaidžiami du merginų ir du vaikinų vienetų mačai, esant rezultatui 2-2 žaidžiamas mišraus dvejeto mačas.   1 vieta Vilniaus miesto 1-oji komanda: Henrikas Traškin Joris Jurevičius Gabija Drūteikaitė Paulina Bakaitė Komandos kapitonas – Simas Kučas   2 vieta Šiaulių miesto komanda: Lukas Žvikas Tomas Vaišė Ieva Čeilutkaitė Gerda Lukjančukaitė Komandos kapitonas – Tomas Kirstukas   3 vieta Klaipėdos miesto komanda: Gytis Lapinskas Gintas Lapinskas Evelina Vaišvilaitė Emilija Kravtaitė Komandos kapitonas – Juozas Povilaitis Turnyro lentelės.