Trys mokyklos auklėtiniai Riga Open turnyro finalistai

2013-06-22

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių teniso turnyre “Riga Open” dvejetų varžybose trys mokyklos auklėtiniai – Agnė Čepelytė, Mantas Bugailiškis ir Kasparas Žemaitėlis iškovojo prizines vietas. Merginų dvejetų varžybų finale Agnė Čepelytė (504 reit.) poroje su norvege Pauline Jahren (474 reit.)  6/2 6/1 nugalėjo baltaruses Diana Dehterevich (1506 reit.) ir Vera Sakalouskaya (1366 reit.). Vaikinų dvejetų turnyro finale Mantas Bugailiškis (224 reit.) kartu su Kasparu Žemaitėliu (380 reit.) 4/6 4/6 nusileido Nyderlandų tenisininkams Tallon Griekspoor (280 reit.) ir Jiggy Zanssen (1715 reit.). Turnyro informacija.

Jaunių turnyre Klaipėdoje iškovotos dvi prizinės vietos

2013-06-10

Savaitgalį Klaipėdoje įvyko vaikų 10 m. ir jaunesnių bei jaunių 12 m. ir 14 m. reitinginis turnyras. Geriausiai sekėsi mokyklos dvylikamečiams. Mokyklos auklėtiniai Otilija Norkutė ir Ugnius Bičkauskas iškovojo antrąsias vietas. Mergaičių 12 m. vienetų varžybose Otilija Norkutė pasiekė finalą kuriame 3/6 3/6 nusileido Marijai Tumanavičiūtei. Ugnius Bičkauskas berniukų 12 m. vienetų varžybose finale 6/7(6) 1/6 pralaimėjo Matui Vasiliauskui. Daugiau rezultatų galima rasti LTS tinklalapyje.

Vaikų gynimo dienos teniso turnyras – šventė Vilniuje

2013-06-03

Keturi mokyklos auklėtiniai iškovojo prizines vietas birželio 1 d. Vilniuje Vingio parke įvykusiame Vaikų gynimo dienos teniso turnyre – šventėje. Mini teniso kortuose varžėsi trisdešimt penki 9 m. ir jaunesni vaikai iš Vilniaus teniso akademijos, Šiaulių teniso mokyklos bei teniso klubo Tennis&More.    Berniukų grupės nugalėtojai:   1 v. – Nikita Hrubelias (Vilniaus teniso akademija); 2 v. – Benas Verkovskis (Vilniaus teniso akademija); 3 v. – Emilis Baltrimaitis (Šiaulių teniso mokykla).   Mergaičių grupės nugalėtojos:   1 v. – Emilija Tverijonaitė (Šiaulių Teniso mokykla); 2 v. – Urtė Vaišytė (Šiaulių Teniso mokykla); 3 v. – Ema Rimkevičiūtė (Šiaulių Teniso mokykla).