FedCup: Lietuvos tenisininkės pralaimėjo, bet tęsia kovą dėl kelialapio į aukštesnę grupę

2013-04-20

Lietuvos moterų teniso rinktinė Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos antros grupės turnyre patyrė pirmąją nesėkmę. Nepaisant pralaimėjimo lietuvės rytoj žais dėl pateikimo į aukštesnę FedCup varžybų grupę - jų varžovėmis lemiamame mače bus Latvijos arba Tuniso tenisininkės.   Susitikime prieš Juodkalnijos rinktinę Justina Mikulskytė 1:6 6:1 4:6 pralaimėjo Anai Veselinovic (WTA 1026), o Joana Eidukonytė 0:6 4:6 nusileido Vladicai Babic (WTA 948).  Dvejetų turnyre Joana Eidukonytė ir Agnė Čepelytė 3:6 0:6 nusileido Juodkalnijos duetui. Lietuvos rinktinės lyderei Linai Stančiūtei šiandien, komandos kapitonės Editos Liachovičiūtės sprendimu, buvo leista pailsėti prieš rytdienos kovas. l patekimo į Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos pirmą grupę Lietuvos moterų teniso rinktinė ryt kausis prieš Tuniso rinktinę, kuri šiandien rezultatu 2:1 nugalėjo Latvijos komandą. Pogrupio varžybose

FedCup: Lietuvos tenisininkės Juodkalnijoje skina pergales

2013-04-19

Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo antrąją pergalę Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybose. Šiandien vykusiame mače lietuvės 2:1 nugalėjo Graikijos rinktinę. Pirmame dienos susitikime antroji Lietuvos rinktinės raketė Justina Mikulskytė 1:6 1:6 nusileido 608-ai pasaulio raketei Despinai Papamichail. Vėliau sekusioje rinktinių lyderių kovoje Lina Stančiūtė 5:7 6:2 6:1 įveikė graikę Marią Sakkari (WTA 628). Lemiamame dvejetų susitikime L. Stančiūtė ir J. Mikulskytė po permainingos kovos 4:6 6:0 6:2 įveikė Graikijos rinktinės dvejetą Despoiną Vogasari (WTA 664) ir D.  Papamichail. Grupės turnyre Lietuvos rinktinei liko susitikimas su kortų šeimininkėmis - Juodkalnijos rinktine.

Moterų rinktinė startuoja Fed Cup turnyre

2013-04-17

Balandžio 17-20 d. Lietuvos moterų teniso rinktinė dalyvauja Europos Afrikos zonos II grupės moterų Fed Cup taurės turnyre.   Lietuvą atstovauja Lina Stančiūtė, Joana Eidukonytė, Justina Mikulskytė, Agnė Čepelytė ir komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė.   Po burtų paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė B pogrupyje žais su Pietų Afrikos Respublikos, Graikijos ir Juodkalnijos komandomis. A pogrupyje varžysis Estijos, Suomijos, Latvijos ir Tuniso komandos.   Pogrupių pirmos ir antros vietų laimėtojos kovos dėl galimybės patekti į aukštesnę grupę.   Pogrupiuose trečią ir ketvirtą vietas užėmusios komandos susikaus dėl galimybės išlikti antroje grupėje, dvi komandos iškris į žemesnę III Europos Afrikos zonos grupę.   A pogrupis B pogrupis Trečiadienio tvarkaraštis Komandų sudėtys Turnyro tinklalapis. Foto: sportas.info