J. Mikulskytė ir A. Paražinskaitė laimėjo dvejetų turnyrą Čekijoje

2013-01-22

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antros kategorijos jaunių (iki 18 metų) teniso turnyro Čekijoje „Czech International Junior Indoor Championships“ merginų dvejetų varžybas laimėjo mokyklos auklėtinės Justinos Mikulskytės ir teniso klubo „Balzekas Tennis School” sportininkės Akvilės Paražinskaitės pora. Finale lietuvės 6-1 6-4 nugalėjo rusijos tenisininkes Dariją Kasatkiną bei Anastasiją Ryčagovą.

Ieva Čeilutkaitė Lietuvos jaunių 14 m. rinktinės narė!

2013-01-21

Savaitgalį įvykusiame atrankos turnyre į Rytų Europos jaunių 14 m. ir jaunesnių čempionatą išaiškinti Lietuvos rinktinės nariai. Teisę atstovauti šalį iškovojo pirmą ir antrą vietą turnyre užėmę sportininkai.   Mergaičių gruppėję antrą vietą iškovojo mokyklos auklėtinė Ieva Čeiltukaitė, nugalėtoja tapo Paulina Bakaitė (Vilniaus teniso akademija).   Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Simonas Žukauskas („Kauno Žalgirio stadionas“), antrą vietą iškovojo Julius Adomavičius (G. Sabeckio teniso mokykla).   Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ir Europos teniso asociacijos (TE) organizuojamas čempionatas įvyks Antalijoje (Turkija) kovo 11-24 d. Čempionato metu įvyks 2 turnyrai.   Daugiau informacijos

Europos teniso asociacijos turnyras “Toyota Cup 2013”

2013-01-07

Sausio 6-13 d. vyksta Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 14 m. ir jaunesnių turnyras “Toyota Cup 2013”. Į pagrindinį turnyrą užsiregistravo sportininkai iš 9 valstybių. Į pagrindinį turnyrą vietas užsitikrino 16 lietuvių iš kurių 6 Šiaulių Teniso mokyklos auklėtiniai (Iveta Daujotaitė, Andrė Lukošiūtė, Emilija Gedvilaitė, Domantas Šakinis, Aleksas Gamzin, Augustas Onaitis). Šiandien (sausio 7 d.) vyksta kvalifikacijos turnyro finaliniai susitikimai, rytoj prasidės pagrindinis turnyras. Į atrankos turnyro finalą pateko Ieva Čeilutkaitė. Atrankos turnyre iš viso dalvyavo 11 lietuvių. Daugiau informacijos TE tinklalapyje.