JTI projekte Šiaulių m. lopšelis - darželis "Coliukė" !!!

2023-03-21

Šiandien jau nebe pirmą kartą svečiuose lopšelis-darželis "Coliukė" !!! JTI projektas tęsiasi !!!

Turnyro "Vilniaus teniso akademijos taurė U12, U16" rezultatai !!!

2023-03-20

Kovo 16 - 19 dienomis Vilniuje vyko teniso turnyras "Vilniaaus teniso akademijos taurė U12, U16" !!! Sveikiname akademijos sportininkus puikiai sužaidus varžybas - UGNIUS REMEIKIS vaikinų vienetų kovoje užėmė II - ąją vietą, o dvejetuose kartu su Luku Smailiu tapo nugalėtojais!!! Puikiai sekėsi LUKNEI VAITKEVIČIŪTEI, kuri tapo merginų vienetų kovos nugalėtoja, o dvejetuose kartu su RONETA KAČINSKAITE merginos užėmė III - ąją vietą !!! Tuo tarpu GUODA KUBICKAITĖ merginų vienetuose užėmė III - ąją vietą, o dvejetų kovoje kartu su Iveta Oganauskaite tapo nugalėtojomis !!! UGNĖ OPULSKYTĖ vienetuose iškovojo IV-ąją vietą !!! Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės ateities turnyruose !!!