2022-10-05

Mieli Šiaulių teniso akademijos treneriai !!!  Nuoširdžiai sveikiname Jus su Tarptautine mokytojų diena !!! Telydi Jus meilė ir laimė, telydi Jus svajonė ir viltis, telydi Jus ieškojimai ir atradimai, tegul sėkmė lydi kiekvieną Jūsų žingsnį, žodį ir darbą !!!  Būkite gerbiami ir mylimi !!!

Taniso erdvės taurė U14 nugalėtojai !!!

2022-10-03

Savaitgalį (10.01-10.02) Vilniuje vykusiame turnyre "Teniso erdvės taurė U14" puikiai pasirodė akademijos auklėtiniai  LUKNĖ VAITKEVIČIŪTĖ ir  UGNIUS REMEIKIS !!!  Luknė į namus parsivežė GS 14 nugalėtojos taurę, o Ugnius BS 14 grupėje užėmė II-ąją vietą !!! Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės ateityje !!!

Tauras Mickus ir Liepa Šataitė - Lietuvos čempionato 18 m. ir jaun. prizininkai !!!

2022-08-22

Sveikiname akademijos sportininkus su pergalėmis !!! Praeitą savaitę (08.17-08.20) Kaune įvyko Lietuvos čempionatas 18 m. ir jaun., kuriame dalyvavo Tauras Mickus ir Liepa Šataitė !!! Tauras tapo vienetų ir dvejetų čempionu !!!, o Liepa užėmė II - ąją vietą vienetų kovoje !!! Šaunuoliai !!! Sėkmės ateities turnyruose !!!