Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Klaudija Bubelytė startuos ITF moterų turnyre "W60 Liepaja" pagrindiniame etape

2022-07-12

Klaudija Bubelytė startuos ITF moterų turnyre "W60 Liepaja"  pagrindiniame etape
 Puikios naujienos iš Liepojos!!! laudija Bubelytė (tren. Š. Kulnys) startuos tarptautinės teniso federacijos moterų turnyre "W60 Liepaja" pagrindiniame etape. Tai pirmasis K. Bubelytės dalyvavimas tokio lygio turnyre. Klaudija sėkmingai įveikė kvalifikaciją, kurioje susitiko su dviem itin pajėgiomis sportininkėmis. Ji per 2 valandas 3 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo čekę Anetą Laboutkovą (WTA-502). Na, o kitame susitikime Klaudijai pirmaujant 3:2 pirmajame sete vokietijos atstovė Emily Seibold (WTA-533) pasitraukė iš kovos dėl traumos. Klaudija, sėkmės tau !

Plačiau

Šiaulių teniso akademijoje prasidėjo tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių iki 18 metų penktos kategorijos turnyras "Siauliai open by Toyota"

2022-07-11

Šiaulių teniso akademijoje prasidėjo tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių  iki 18 metų penktos kategorijos turnyras "Siauliai open by Toyota"
Šiandien Šiaulių teniso akademijoje prasideda tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių iki 18 metų penktos kategorijos turnyras "Siauliai open by Toyota". Turnyre dalyvauja sportininkai iš 9 pasaulio šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Australijos). Mūsų akademiją atstovauja šie sportininkai: Emilija Tverijonaitė, Tauras Mickus, Haroldas Kulnys, Ugnius Remeikis, Guoda Kubickaitė, Nadiia Sobchak. Linkime sportininkams didžiausios sėkmės turnyre!

Plačiau

Puikus Luknės Vaitkevičiūtės ir Arno Viktoravičiaus pasirodymas

2022-07-04

Puikus Luknės Vaitkevičiūtės ir Arno Viktoravičiaus pasirodymas turnyre "Teniso erdvės taurė U14". Liepos 1-3 dienomis Vilniaus rajone vykusiame turnyre Luknė Vaitkevičiūtė tapo čempione, o Arnas Viktoravičius užėmė 2-ąją vietą. sveikiname sportininkus ir jų trenerius (R. Romencovienė, Š. Kulnys)