Europos jaunių čempionate dalyvauja 5 mokyklos auklėtiniai

2012-07-23

Liepos 23-29 d. Čekijoje, Rusijoje ir Šveicarijoje vyksta Europos jaunių 14 m., 16 m., 18 m. ir jaun. čempionatai. Čempionatuose Lietuvą atstovauja 12 lietuvių iš kurių net 5 mokyklos auklėtiniai: 16 m. grupėje dalyvauja Mantas Bugailiškis, Justina Mikulskytė ir Greta Kerėžaitė, 18 m. grupėje daltyvauja Julius Tverijonas ir Agnė Čepelytė.   Čempionato turnyrinės lentelės, tvarkaraščiai.

R.Berankis Atlantoje tik po įnirtingos kovos nusileido 19-ai pasaulio raketei

2012-07-19

Atlantoje vykusiame ATP „250“ serijos „BB&T Atlanta Open“ turnyro aštuntfinalio mače Ričardas Berankis 4:6, 7:6 (9:7), 4:6 nusileido bendraamžiui iš Japonijos Kei Nishikori. R. Berankis už savo pasirodymą Atlantoje iš viso uždirbo 32 ATP reitingo taškus (12 iš jų - atrankos varžybose) ir 13160 JAV dolerių čekį. Primename: Ričardas Berankis turnyrą pradėjo atrankos varžybose, kuriose įveikė tris varžovus: pirmajame atrankos turnyro rate 6/2 6/1 sutriuškino amerikietį Ignacio Taboada (nereit.), antrajame rate 6/4 6/1 nugalėjo taip pat amerikietį Drake Bernstein (nereit.), o finaliniame mače 6/7(4) 7/6(5) 6/3 įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovą Rik De Voest (177 reit.). Pagrindinio turnyro pirmajame rate Ričardas 6/3 6/2 įveikė rusą Dmitry Tursunov (136 reit.). Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas ATP reitingų klasifikacijoje užima 147 vietą.

Ričardas Berankis žais prieš Kei Nishikori

2012-07-18

Ričardas Berankis Profesionalų teniso asociacijos (ATP) „250“ serijos Atlantoje (JAV) vykstančio pagrindinio turnyro pirmajame rate 6/3 6/2 įveikė rusą Dmitry Tursunov (136 reit.). Aštuntfinalyje Ričardas susitkis su  japonu Kei Nishikori (19 reit.). Ričardas Berankis turnyrą pradėjo atrankos varžybose, kuriose įveikė tris varžovus: pirmajame atrankos turnyro rate 6/2 6/1 sutriuškino amerikietį Ignacio Taboada (nereit.), antrajame rate 6/4 6/1 nugalėjo taip pat amerikietį Drake Bernstein (nereit.), o finaliniame mače 6/7(4) 7/6(5) 6/3 įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovą Rik De Voest (177 reit.). Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas ATP reitingų klasifikacijoje užima 147 vietą.