Žaliojo korto ir Oranžinio korto sezono uždarymo turnyrų rezultatai !!!

2023-06-13

Savaitgalį įvyko Šiaulių teniso akademijos auklėtinių Žaliojo korto ir Oranžinio korto sezono uždarymo teniso turnyrai, kuriuose iš viso dalyvavo 44 sportininkai !!! Sveikiname turnyrų nugalėtojus !!!   Turnyrų rezultatai: Žaliojo korto turnyras, mergaitės 1 Austėja Dimskytė 2 Ūla Jakaitytė 3 Agilė Kulnytė 4 Tėja Siegaitė   Žaliojo korto turnyras, berniukai 1 Aretas Sipavičius 2 Arijelis Gulbinas 3 Dominykas Komarovas 4 Dovydas Vaišys   Oranžinio korto turnyras, mergaitės 1 Migle Gaurilčikaitė 2 Severina Savickaitė 3 Agota Zapalskytė 4 Rusnė Sutkutė Oranžinio korto turnyras, berniukai 1 Haroldas Mykolaitis 2 Tajus Jankauskas 3 Kasparas Klivickas 4 Armandas Adomaitis

Herkus Jankauskas - Liepaja Open U7 čempionas !!!

2023-06-12

Sveikiname akademijos auklėtinį HERKŲ JANKAUSKĄ iškovojus I - ąją vietą Latvijoje, Liepaja Open U7 vykusiame turnyre !!!

"Tennis Space taurė U10, U9, U7" Kaune turnyro rezultatai !!!

2023-06-12

Savaitgalį (06.09-06.11) Kaune įvyko Tennis Space Academy taurė U10, U9, U7 teniso turnyras, kuriame prizines vietas užėmė akademijos sportininkai - HUBERTAS GELDUTIS tapo U9 čempionu, o ALEKSAS JAŠINSKAS iškovojo II -ąją vietą !!! Puikiai sekėsi ir GEDIMINUI GLAZAUSKUI, kuris užėmė II - ąją vietą U10 turnyre !!!, o DOMINYKA GLAZAUSKAITĖ namo parsivežė II - os vietos medalį U9 turnyre !!! Rezultatyvus savaitgalis buvo ir U7 turnyro žaidėjams - JONAS ŽILINSKAS iškovojo II -ąją vietą, JOKŪBAS POVILAITIS - III -ąją vietą, o DANIELIUS ZUJUS - IV - ąją vietą !!! Sveikiname sportininkus !!!