Ričardas Berankis žais prieš Kei Nishikori

2012-07-18

Ričardas Berankis Profesionalų teniso asociacijos (ATP) „250“ serijos Atlantoje (JAV) vykstančio pagrindinio turnyro pirmajame rate 6/3 6/2 įveikė rusą Dmitry Tursunov (136 reit.). Aštuntfinalyje Ričardas susitkis su  japonu Kei Nishikori (19 reit.). Ričardas Berankis turnyrą pradėjo atrankos varžybose, kuriose įveikė tris varžovus: pirmajame atrankos turnyro rate 6/2 6/1 sutriuškino amerikietį Ignacio Taboada (nereit.), antrajame rate 6/4 6/1 nugalėjo taip pat amerikietį Drake Bernstein (nereit.), o finaliniame mače 6/7(4) 7/6(5) 6/3 įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovą Rik De Voest (177 reit.). Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas ATP reitingų klasifikacijoje užima 147 vietą.

Mantas Bugailiškis ITF jaunių turnyro Estijoje nugalėtojas !

2012-07-13

Mantas Bugailiškis Estijoje vykstančiame tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyro „11th AOTK TwigaCup“ vienetų varžybų finale 6-4 6-2 nugalėjo rusą Alexanderiu Bublik (692 reit.). Vaiknų dvejetų varžybų finale Manto Bugailiškio ir Tado Babelio (Balžeko teniso mokykla) pora susitiks su mokyklos auklėtnio Luko Žviko ir ruso Timur Razmaitov pora.

Mantas Bugailiškis ITF jaunių turnyro Taline finale

2012-07-12

Mantas Bugailiškis Estijoje vykstančiame tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyro „11th AOTK TwigaCup“ vienetų varžybų pusfinalyje 6-4 6-2 nugalėjo latvį Arturs Lazdins (492 reit.). Finale šiaulietis susikaus su rusu Alexanderiu Bublik (692 reit.). Vaikinų dvejetų finale Manto Bugailiškio ir ir Tado Babelio (Balžeko teniso mokykla) pora finale susitiks su mokyklos auklėtnio Luko Žviko ir ruso Timur Razmaitov pora. Daugiau informacijos ITF tinklalapyje.