Lietuvos „Fed Cup“ rinktinė išsikovojo vietą pusfinalyje

2012-04-20

Atgal

Lietuvos „Fed Cup“ rinktinė išsikovojo vietą pusfinalyje Lietuvos moterų teniso rinktinėm Egipto sostinėje Kaire vykstančiose Federacijos taurės („Fed Cup“) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose užsitikrino vietą pusfinalyje.
Lietuvės pogrupio varžybose iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės, rezultatu 3-0 įveikta Kipro komanda. Pirmąjį tašką Lietuvos komandai iškovojo Joana Eidukonytė. Sportininkė 6-2 6-4 įveikė Mariją Siopachą. Vėliau pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė 6-3 6-3 nugalėjo kiprietę Joanną-Neną Savvą.
Dvejetų susitikime mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė poroje su vilniete Akvilė Paražinskaitė 5-7 6-2 6-1 įveikė Antrios Tsaggaridou ir Savvos J.N. Savvos porą.
Dvejetų susitikime pralaimėtas pirmas turnyro setas nesugadino nuotaikos komandos kapitonei Editai Liachovičiūtei. “Žaidimo sąlygos čia labai permainingos. Po vakarykščių smėlio audrų šiandien buvo net ir šiek tiek keista žaisti neįprastai ramioje aplinkoje. Tačiau visi šie pokyčiai neišmušė mūsų merginų iš vėžių. Visos šiandien atidirbo šimtu procentų. Aš gi džiaugiuosi, kad kišenėje jau turime bilietą į viską lemsiančius turnyro pusfinalius”, - teigia E. Liachovičiūtė.
Ryt, paskutinę grupės varžybų dieną, Lietuvos rinktinė dėl grupės nugalėtojos vardo kausis su kol kas pralaimėjimų taip pat nepatyrusia Tuniso komanda.